Koupací jezírko

Co se kam nevešlo
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11574
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5314 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Koupací jezírko

Nový příspěvek od Hhippie »

Zahrada je veliká a uvnitř půlkruhu budoucího sadu logicky vychází prostor na vodní plochu (samozřejmě v dostatečném odstupu z důvodu opadu listí do vody..). Děti jsou malé, vodu milují, resp. i já jsem “kachna” :andel: Taky by se hodilo ještě pár tater hlíny z výkopu jezírka na modelaci terénu pod domem..
Takže koketujeme s myšlenkou vytvořit koupací jezírko. Problém je v tom, že budeme dost vysátí ze stavby domu, takže najít v rozpočtu dalších 300tisíc, je sci-fi. Takže bychom rádi něco přírodnějšího.. otázka ale je, zda “díra do země” bez velkého zdění a fóliování by mohla fungovat, nebo by z ní zbyla jen hliněná smradlavá louže...
:nevim:
Zas výhoda manžela “hydrotechnologa”, který rozumí systémům čištění vody a ledacos si udělá sám...
Zdroj vody není vydatný, ale předpokládáme postupné napouštění z různých dostupných zdrojů..
Máte někdo nějaký tip? Řešil jste někdo? V neděli doufám, že o tom popovídáme na návštěvě u Kouťáka :andel: ale zajímají mě i další názory a nápady :souhlas:
Děkuji velice.
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
DAD David Abrahám
Příspěvky: 4625
Registrován: 10 říj 2018 15:33
Dal poděkování: 1899 poděkování
Dostal poděkování: 4109 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupací jezírko

Nový příspěvek od DAD David Abrahám »

Večer dáme řeč. Přijeď dřív :vytlem: :souhlas:
Svépomocí to vždy vyjde levněji, 300 sice jsou peníze, ale záleží co si od toho vlastně slibuješ :nevim:
99 % lidí cukne kvůli poměru cena / kvalita
na práci mám jen dvě ruce a dvě nohy, sedět můžu jen na jednom místě
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11574
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5314 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupací jezírko

Nový příspěvek od Hhippie »

Odpadl nám program, kvůli kterému jsme tam měli do Kolína naplánovanou cestu (Labe je rozvodněné, natáčení nebude). Takže dnes tam jedu jen kvůli domluvené návštěvě s Tebou, na kterou se moc těším :mrk:
Někde ve stanu přespíme a ráno vyrazíme zpět (dopo máme u Kolína další věc k vyřízení :vytlem: )
:Hhippie: Bubáci forever!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů