Omdlévání

Tělesné i duševní
Lisbeth
Příspěvky: 1893
Registrován: 04 lis 2018 10:04
Dal poděkování: 630 poděkování
Dostal poděkování: 968 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Lisbeth »

Xchipsy, ty mě poňoukáš teda :)) naštěstí pro mě, nemám ani vodku, ani Redbull a po tom, co jsem ráno shlédla výpis z účtu, je mi naprosto jasný, že si to ani nemůžu jít koupit :cert:

Arus, děkuji za podporu, vlastně se snažím o totéž, ale asi dělám něco špatně, protože pořád vypouštím věci, které mě baví, na úkor věcí, které nesnáším, asi jsem i se všema těma titulama před i za jménem tak natvrdlá, nebo já nevím, jak nemít zaměstnání a při tom mít peníze :hrabeti:

Tedysku, držim palce!!
:lisbeth: Na co myslíš, to k sobě přitahuješ.
Uživatelský avatar
xchipsy
Příspěvky: 903
Registrován: 25 říj 2018 09:47
Dal poděkování: 135 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od xchipsy »

" jak nemít zaměstnání a při tom mít peníze " A zkusila jsi krást? :))
Jinak ale plně chápu, že člověk si nedá a nedá říct, dokud se nesloží definitivně.. Znám to od sebe, zatím jsem teda vždy poslechla to "předposlední varování" a zavčas zabrzdila, ale taky mívám často stavy, kdy nechybí moc a nastala by ta tma, ale není tam ta bolest, jak popisuje Tedýsek a u sebe vím, že je to jednak vyloženě "přepracováním" (né že bych někde tahala pytle s cementem, ale prostě od rána do večera lítám jak čamrda), nedostatkem spánku a nízkým tlakem - a ve chvíli, kdy se mi udělá fakt šoufl tak prostě už vím, že hladina cukru v krvi je na velmi nízké hladině, tlak taky a musím si sednout, rozdýchat to a dát si nějakou energetickou vzpruhu. Je to ale nepříjemné, čelo mám zpocené, začne mi být zima, jede pomalu od konečků prstů nahoru, jakobych strčila ruce do mrazáku, začne se motat hlava a bušit srdce... Stejně to se mnou jednou sekne a všichni budou mít klid. Akorát po mě nic moc nezdědí :blazen:
Člověk by měl mluvit, když má nějakou myšlenku...
nitraner

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od nitraner »

Lisbeth,
Jak jsi to popsala, tak tohle by zabilo i vola.
Hmm nevím, neznám co děláš, proč tak žiješ.
Jestli chceš neco změnit, tak změň. Skoč do toho po hlavě. Dlouhe řešení bývá to nejhorší, člověk trpí daleko víc. 👍
Tedysku, buď ráda že nejsi někde poblíž. Přehl bych tě přes koleno a nařezal Ti. Co blbneš s kecma tady?
Tady jsi měla jen podat info o návštěve doktora.
Chceš udělat z maleho sirotka? Tak mazej k doktorům.
Až pak jsem napiš trebars oco šlo. PADEJ.
Lisbeth
Příspěvky: 1893
Registrován: 04 lis 2018 10:04
Dal poděkování: 630 poděkování
Dostal poděkování: 968 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Lisbeth »

Xchipsy :)) né, tak je pravda, že pár věcí v životě jsem ještě fakt nezkusila :)) jako třeba krást, tunelovat, prodat se, vdát se za boháče a táák :)) Hlavně krást se musí ve velkým, aby to nebylo vidět, tak nevím, jak teda začít :)) :))
Já se zatím složila "jen" dvakrát, pokaždý jsem se probrala v anonymním pokoji kdesi na ARO a čučely ze mně hadice, ale tady bych nerada, aby to bylo do třetice všeho dobrého...
:lisbeth: Na co myslíš, to k sobě přitahuješ.
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od PavelIV »

:lisbeth: Nechce to změnu zaměstnání? Já se skoro vždycky v neděli tak těším do kanceláře, jak si tělo odpočine :vytlem:
Kvalifiková jsi na to dost, abys mohla 8 h denně skoro jenom sedět. Pak tě to lítání doma bude i víc bavit.
:PavelIV:
Uživatelský avatar
Kouťák
Příspěvky: 2885
Registrován: 21 říj 2018 12:38
Dal poděkování: 7238 poděkování
Dostal poděkování: 3784 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Kouťák »

Souhlasím s Nitranerem. DOSLOVA !!!
pamijo
Příspěvky: 308
Registrován: 06 črc 2019 22:23
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 294 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od pamijo »

tak to jsme na tom Pavle stejně, já si chodím do kanceláře taky odpočinout :vytlem:, jen ty ruce nevím kolikrát kam schovat (kolegyně nehtíky barevné já dorasované :blazen: )
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od PavelIV »

Tak já taky občas někomu podávám tlapku, snažím se dělat v rukavicích. Ale občas je někde zapomenu :vytlem:
:PavelIV:
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od oreb1 »

Tedysku, určitě k doktorovi. Jedna věc mě zarazila. Píšeš, že nejdřív silná bolest. Co Tě bolí, když to začne? Pokaždé stejně?
Lisbeth
Příspěvky: 1893
Registrován: 04 lis 2018 10:04
Dal poděkování: 630 poděkování
Dostal poděkování: 968 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Lisbeth »

Pavle IV, popravdě já nevím...nemysli si, že mě to nenapadlo, tady je háček v tom, že můj současný zaměstnavatel je jediný (ze všech, kde jsem kdy pracovala),který je ochoten bez mrknutí oka tolerovat moje chovatelské excesy :stydim: Tady není problém odjet domů, kdyby se něco dělo (vet, kovář), dovolenou (v mém případě samozřejmě na práci - seno, stavba, a jiné zábavičky) si můžu vzít ze dne na den, k lékaři bez omezení, nemusím pracovat na směny, jenže je to příšerně mizerně zaplacené a proto musím brigádničit i jinde, jinak bychom asi do smrti nebydleli, do toho hospodářství a pro mě jako ženskou ještě domácnost, to aby se z toho jeden pos...Jasně, určitě mi odpovíte, abych si našla lépe placenou práci a tudíž neměla dvě, jenže z "lépe"placeného místa těžko půjdu domů ve dvě odpoledne a tam právě narážím na ten problém - buď budu mít práci, která stojí za to, uživí mě, doděláme barák...a chovatelství můžu zabalit...nebo můžu mít práci naprd placenou, ale relativně bez výkyvů, s nárazovými brigádami všude možně a chovatelství aspoň nějak pytlíkovat :stydim: A teď babo (Pavle IV) raď! :)) :))
:lisbeth: Na co myslíš, to k sobě přitahuješ.
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Janina »

A co dělá manžel?
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od PavelIV »

Tak právě práci hledám, už se snad něco rýsuje - naše fabrika bude končit. Když se někde vyjádří, že mě chtěj, tak vysypu, co dělám po práci, že doma u notebooku sedět večer nebudu, že se mi navečer možná nikdo nedovolá, protože je tam mizernej signál. A zeptám se, jestli mě i tak chtěj. Já u těch pohovorů hodně zkoumám toho svýho potenciálního přímýho nadřízenýho, ten je nejdůležitější. Jenže tady do 35 km mám fabrik, co dělaj něco do aut, snad 30, to se to hledá práce. A kvalitáři mezi nima rotujou a říkaj si pořád o víc peněz, kam člověk vleze, tam zná nejmíň 3 lidi z předchozích štací a třeba potká i souseda ze vchodu :usmev:
Tak mě tu pak asi moc neuvidíte :smutek:
:PavelIV:
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Janina »

Pavle ale to by mi bylo moc líto. :smutek:
Uživatelský avatar
Tedysek
Příspěvky: 766
Registrován: 10 říj 2018 10:12
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Tedysek »

Oreb, pokaždé je to jiné. Včera podbřišek, předtím pánev, předtím noha... pokaždé něco jiného. Proto přisuzuji blackout té bolesti. No, uvidím v pátek.
:tedysek: :tedysek: :tedysek:
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od oreb1 »

To je fakt divné. Bolest, co putuje a nemá zjevnou příčinu. Běž co nejdřív, CT mozku, rozbor krve a budou třeba něco vědět.
Lisbeth
Příspěvky: 1893
Registrován: 04 lis 2018 10:04
Dal poděkování: 630 poděkování
Dostal poděkování: 968 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Lisbeth »

Jani, profesionální řidič s naprosto nevyzpytatelnou prac. dobou, když není v práci, zvelebuje dům, chovatelství jde do značné míry mimo něj, hasí pouze havarijní stav a to co ženská sama nedá.

Pavle, tak to upřímně závidím, já jsem na kvalitě dělala taky, ale pochopitelně na směny, kvůli tomu jsem toho nechala. Práce kvalitářů tu je a dobře placená - na 3 směny nebo 12tky...
:lisbeth: Na co myslíš, to k sobě přitahuješ.
Uživatelský avatar
Tedysek
Příspěvky: 766
Registrován: 10 říj 2018 10:12
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Tedysek »

mastnacku, mam doktora 30km daleko. cesta cca 1,5h busem. V patek tam jedu autem. Do patku se nic nestane. Navic tu uz treti den leje a s malym do tohodle pocasi busem fakt nikam cestovat nebudu. To by odskakal nejakym nachlazenim ci tak necim.
:tedysek: :tedysek: :tedysek:
Lisbeth
Příspěvky: 1893
Registrován: 04 lis 2018 10:04
Dal poděkování: 630 poděkování
Dostal poděkování: 968 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Lisbeth »

Tedysku, budu držet palce a až budeš mít nějaké výsledky, napiš prosím, jak jsi dopadla, určitě to bude zajímat nejen mě!!
:lisbeth: Na co myslíš, to k sobě přitahuješ.
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od Hhippie »

Pamijo: fakt nevim, ktera z nas tady ma pěstěné nehty :)) Ja to treba nikdy nepochopila, gelove nehty. Jako prvni me napadlo, ze by mi s tim nesel dotahnout podbrisnik sedla :)) takze musim vymyslet jine parady (treba novy monterky :)) )
Ne, vazne: Me se desne libej nektere damsle pracovni modely od Strausse, ale protoze nechci chodit jako delnik, tak se drzim rifli a v zime zateplenych softshellek...

S tim vystoupenim ze stresujici situace... na to musi kazdy prijit sam, co je mu hodnotnejsi... jesli volnejsi prac.doba za par supu a moznost hakovat na polich, nebo radsi mit pevnou prac.dobu treba, vic penez a pak holt seno koupit... ja tusim, Lisbeth, jak to mas, ale urcite to neni bezvychodne reseni. Kort ted, dokud je jeste pomalu vetsi poptavka po zamestnancich nez nabidka prac.sil.. jasne, ze jsou kraje, kde to jse vic ztuha, ale urcite by se neco naslo. Jakmile tomu pujdes napred, ono se neco nahle objevi... jen prastit rukou do stolu a rict si: “Chci to jinak! Taaaaakze...to bychom se na to podivali...” Drzim palce! :mrk:
:Hhippie: Bubáci forever!
nitraner

Re: Omdlévání

Nový příspěvek od nitraner »

Hele krasavico :Hhippie:, teď jsi rejpla do osího hnízda. Co maš proti dělňasům? Se omluv, nebo jak pujdeš kolem našeho se otočím na druhou stranu. :vytlem: :))
:nitraner2:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů