Vítáme chovatele, nové přátele.

Představte se v popisu, https://www.malochov.cz/ucp.php?i=ucp_ ... ofile_info
seznamte se v Pokecu, https://www.malochov.cz/mchat
zkoukněte Nepřečtené příspěvky, https://www.malochov.cz/search.php?sear ... nreadposts
počtěte si v Článcích. https://www.malochov.cz/kb/index
Založte nová Vlákna s vašimi dobrými i špatnými zkušenostmi. https://www.malochov.cz/
Sdílejte s námi čas, fotky, příběhy.
Řekněte ostatním Co vám dnes udělalo radost, https://www.malochov.cz/viewtopic.php?f=11&t=5
postěžujte si v Když se nedaří, tak se nedaří. https://www.malochov.cz/viewtopic.php?f=11&t=4
Inzerujte v prodeji i nákupu, vyměňujte, darujte. https://www.malochov.cz/viewforum.php?f=47

Nebojte se na cokoliv zeptat. Radíme si navzájem jak chovat, pěstovat, vařit, kutit, udržitelně a spokojeně žít.

Trička Malochov.cz

O všem možném i nemožném
Odpovědět
Hhippie
Administrátor fóra
Co chovám: králiky, ovce, kozy
Kontaktovat uživatele:

Trička Malochov.cz

Nový příspěvek od Hhippie » 25 zář 2019 20:48

Tááááákže, kamarádi, už máme zpracovanou kalkulaci a grafikem překreslené logo, aby se dalo vůbec použít pro naše účely. Takže je vše připraveno, udělat si před Vánoci radost! :andel:

Technikálie:
Potisk bude tříbarevný, viz předchozí náhledy. Černá linka koza a nápis + oranžová mrkev v hubě se zelenou natí.

https://www.malochov.cz/viewtopic.php?p=37374#p37374

Jednostranný potisk, na záda nebo na hruď, jak kdo bude chtít. V jednotné velikosti cca kolem 21 cm.
Je možné vyrobit i trička dětská, ale pořád se bude používat stejná šablona, takže je třeba zvážit, jak velká ta trička udělat. Protože na těch pro úplně malé prďolky to nebude vypadat až tak hezky, protože bude obrázek zasahovat víc "pod ruce" (na boky). Takže bych volila trička až tak pro 8leté.

Abych vám vyšla vstříc, tak jsem sice zvolila po konzultaci s prodejcem konkrétní typ trička, ale nechám na vás, jakou barvu si zvolíte. Zvažte ale dobře, jaký odstín vyberete, protože samozřejmě čím tmavší podkladová barva, tím méně výrazné logo bude. Za sebe bych se pořád přikláněla k jednotnému "mundůru" z té "jablíčkově" zelené barvě, ať víme, jakou barvu máme hledat, až se budeme někde na akci nahánět...

Takže vybírejte z:

Pánské: typ 129 Malfini Pánské tričko Basic https://online-textil.cz/adler-tricko-p ... pple-green
Dámské: typ 161 Malfini Viper dámské tričko https://online-textil.cz/adler-viper-tr ... pple-green
Dětské: typ 138 Malfini Dětské tričko Basic https://online-textil.cz/adler-tricko-d ... -138/zluta
(u dětského trička mám schválně "banánově" žlutou, abychom nebyli jako rodina žabiček. Ale můžete zvolit i jinou barvu.)

Ceny: Pánské 200 Kč, Dámské 220 Kč, Dětské 200 Kč.
Plus náklady na poštu. Já to přeberu od tiskárny, přebalím a rozešlu.

Objednávky ve formátu:
- pro koho (Pánské / dámské / dětské)
- jaká barva
- kolik kusů
- jaká velikost (!! Prohlédněte si tabulku velikostí, ať vám trička dobře padnou! :)
- potisk na záda / na hruď
- adresu pro zaslání, pokud si to nezvládneme předat osobně třeba na Konferenci

!!! OBJEDNÁVKY TVOŘTE V TABULCE Z ODKAZU NÍŽE Objednávky, které zůstanou viset tady, nebudu brát v potaz. Potřebuji v tom udělat nějaký pořádek a pokud bych to lovila tady, měla bych v tom děsný chaos. Děkuji za pochopení.
Deadline (uzávěrka objednávek) je úterý 15.10.2019 do půlnoci. Poté zpracuji tabulku pro výrobu a další nebudu brát v potaz.
Ufff... snad je to všechno a na nic jsem nezapomněla... :andel: Věřím, že se dílo podaří a že budeme ke konci měsíce spokojení parádníci v novém outfitu :souhlas: :kamosi:

Lze objednat pomocí formuláře
Klikněte pro objednávku

Ahoj všem.

Když se tu před Královehradeckými dožínkami začala narychlo domlouvat výroba "reklamních" triček pro prezentaci Malochovu, nebylo to to pravé ořechové. Slíbila jsem, že si to vezmu za úkol, protože mám k tomuto tématu oborově blízko. Tak se hlásím. :andel:
Vybrala jsem nějaký nástřel tipů a barev triček, o kterých jsme se předtím bavili.
Trička bavlněná jersey, gramáž spíš silnější než slabší (pod 160 g/m2 nebrat), ženské tričko jsem vybrala s příměsí elastanu, ať má trochu tvar... velikosti jsou většinou na výběr S - XXL.
Doufám, že v rámci nákupu materiálu a zařízení potisku bychom se mohli dostat někde kolem 200 Kč / ks (velmi orientačně). Ale taky hodně záleží na tom, kolik by se sešlo objednávek, to je jasné...

Tak vkládám nějaký nástřel toho, jak by to mohlo vypadat.
Ale POZOR: Upřímně si ale pořád "nevím rady" s tou mrkví v hubě kozy v logu. Protože mrkev je dost zásadní, je pěkná takhle barevná, jak je v původním logu, ale pokud bychom tiskli trojbarevně, dostaneme se na úplně jiné ceny než za jednobarevný tisk :nevim: Tak posílám náhled jednobarevného potisku.
Přílohy
TrikoMuz-predek.jpg
TrikoDama-predek.jpg
TrikoMuz-zadaCB.jpg
TrikoDama-zadaCB.jpg
:Hhippie: Bubáci forever! :srdicko: :vytlem:

Bekkky
Co chovám: ovce, psy

Re: Trička Malochov.cz

Nový příspěvek od Bekkky » 26 zář 2019 04:27

Takhle to není poznat, že je to mrkev.
Nejhorší smrt je z vyděšení.... :slunce: :dest:

PavelIV
Co chovám: skot

Nový příspěvek od PavelIV » 26 zář 2019 06:26

Já bych to triko bral jako sváteční - na chovatelský akce a tak, i jako "dres", abysme se poznali. Takže já bych chtěl spíš s límečkem, kydat v něm chodit nehodlám. Červená mrkev mi taky chybí, radši připlatím. Podle mě to logo vypadá líp bílý, takže trochu tmavší zelenou radši za mě.
:PavelIV:

Hhippie
Administrátor fóra
Co chovám: králiky, ovce, kozy
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Hhippie » 26 zář 2019 07:09

Pavle: Bila na potisk je nehur zivotna... :nevim: ale samozrejme lze temer cokoli :mrk:

Bekky: njn. Proste jsem poslala nahled nejlevnejsi varianty.. vytisknout to plnobarevně samozrejme neni problem.
:Hhippie: Bubáci forever! :srdicko: :vytlem:

kosta
Co chovám: drůbež, kozy, včely a jiný hmyz

Nový příspěvek od kosta » 26 zář 2019 07:13

Já bych brala s límečkem a dlouhým rukávem. potřebuji teplo na lokty.

přezdívka
Co chovám: drůbež, ovce, kozy

Nový příspěvek od přezdívka » 26 zář 2019 08:41

Takže letní a zimní. S krátkým a dlouhým rukávem. Mám triko ze SCHOKu. A podle objednaných velikostí to vůbec nesedělo. Ještě, že ho má v rodině kdo nosit.

Bosorka Jana
Co chovám: drůbež, kočky, králiky, ovce, psy, ptactvo

Nový příspěvek od Bosorka Jana » 26 zář 2019 09:14

:)) A já bych k tričkům přibalila hodinky s vodotryskem.
Tykání vítáno.

xchipsy
Co chovám: kočky, koně, králiky, kozy, prasata, psy

Nový příspěvek od xchipsy » 26 zář 2019 09:22

Krátký rukáv mi nevadí, ale tenhle se mi zdá už hodně krátký :blazen: O fous bych ho prodloužila.
A osobně bych to otočila a sice na prsa logo a na záda webovku.
Žlutá i zelená je fajn, poslední dobou mám ráda tyhle "jedovatý" barvy :blazen: klidně bych přidala ještě oranžovou.
Že při čb obrázku není poznat, že je to mrkev je fakt, tak bych tam tu mrkev prostě vymazala. Ona stejně vypadá divně i v barevné variantě :vytlem:
Člověk by měl mluvit, když má nějakou myšlenku...

Bosorka Jana

Nový příspěvek od Bosorka Jana » 26 zář 2019 09:36

:)) :)) nejlepší bude rukáv tříčtvrteční, člověk si při máchání prádla v potoce neumáčí rukávy.
Tykání vítáno.

Marion108
Co chovám: koně, kozy, psy

Nový příspěvek od Marion108 » 26 zář 2019 11:58

Ty barvy jsou děsně jedovatý, to já na sebe vezmu leda ke zvířatům a tady mě nikdo neuvidí... nemá takovéto ráda... Není tam něco co méně bolí do očí...? POkud to mám vzít mezi lidí, tak ani tahle "fosforeskově" zelená ani žlutá... :nene: rukávy jsou fuk, jen prosím nějaká přívětivá barva???
Nechci působit náročně a asi je to jedno vzhledem k tomu, že se skoro nikam nedostanu... :promin:
"Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:

Bosorka Jana

Nový příspěvek od Bosorka Jana » 26 zář 2019 12:42

:)) :)) Jak říkám, demokracie.
Takže zas asi nic ta trička což? :vytlem:
Tykání vítáno.

PavelIV
Co chovám: skot

Nový příspěvek od PavelIV » 26 zář 2019 12:50

Chudák Hhippie :vytlem: , co z tohohle může vzniknout?
:PavelIV:

irčan
Co chovám: prasata

Nový příspěvek od irčan » 26 zář 2019 12:53

Proč nic?Komu se líbí a chce vobjedná,gdo nechce může si na sebe navlknót třeba pytel vod kafe jako Jonatán co jablečný jadýrka vozíval.Mě se třeba ty pichlavý a jedovatý barvy taky nelíbí,to je ale víc můj problém než těch barev.Není na světě člověk ten co by se zavděčil lidem všem.A nadměrný množství demogracie je něgdy kontraproduktivní. :cert:
Vždycky sem chtěl vidět co je za tým kopcem na obzoru!Irčan.
Demokracie je když dva vlci a jedno jehně hlasujó co bude k večeři.
Svoboda je když dobře ozbrojený jehně odmítne výsledek hlasování.
Benjamin Franklin.

Bosorka Jana

Nový příspěvek od Bosorka Jana » 26 zář 2019 12:55

Veru a možná by šlo, aby si na webu lidé vybrali typ trička, velikost i barvu, napsali ti to, a ty si pak příslušné kusy objednala s potiskem malochovu?
Tykání vítáno.

Profesor1

Nový příspěvek od Profesor1 » 26 zář 2019 13:10

Jen tak na okraj abych nikoho neurazil . . . možná to někdo navrhl, nevím, zas tak pozorně nečtu.
Nemohlo by být bílé a černým potiskem a černé s bílím potiskem?
(a ještě si neodpustím :hura: - místo mrkve dát koze smrkovou větvičku. Chovatel jako že odčervil a myslivec jako že dal poslední hryz :)) Spokojení budóóó fšeci :vtipalek: )
:profesor:

Bosorka Jana

Nový příspěvek od Bosorka Jana » 26 zář 2019 13:12

Mrkev je neodmyslitelnou součástí loga od samého začátku. Copyright má Javorka.
Na logu bych neměnila nic.
Tykání vítáno.

nitraner
Co chovám: králiky, ovce, psy, ptactvo
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od nitraner » 26 zář 2019 13:24

Jak tak na to čučím, demokracie je zhouba. 😂😂😂
Jak může každy do všeho kecat, trička asi nebudou. 😥😥😥
Se nedomluvíme.
Bíle tričko a bílej plášť, červenou mrkev a jinak mi je to putna. 😂😂😂
:nitraner2:
Pohodu a klídek bez nehod a hlídek. 😂 ___ :nitraner2: ___ :nitraner3: ___ :nitraner4: ___ :nitraner1:

Lisbeth
Co chovám: drůbež, kočky, koně, králiky

Nový příspěvek od Lisbeth » 26 zář 2019 13:29

Já jsem asi houno demokrat, mě se trička líbí hned od začátku :)) protože - mám ráda vypasovaný dámský střih, mám ráda všechny jedovaté barvy, včetně růžové :)) :)) (njn blondýna), mám ráda takhle krátký rukáv a předně jsem ráda, když to někdo udělá za mě :souhlas: Jediné s čím bych souhlasila je nápad Xchipsy, tj. přehodit nápis na záda a kozu na prsa, protože když kozy, tak pořádný :)) ! Díky Hhippie, že ses do toho pustila!
:lisbeth: Na co myslíš, to k sobě přitahuješ.

Bosorka Jana

Nový příspěvek od Bosorka Jana » 26 zář 2019 13:36

Tak růžovou, tu bych já taky ráda. Jinak je dámské tričko pro mne naprosto ok, velikost M.
Koza patří jednoznačně na kozy. :stydim:
Tykání vítáno.

Javorka
Co chovám: drůbež, kočky, psy

Nový příspěvek od Javorka » 26 zář 2019 13:43

Trička pěkný, za mě, koza na zádech.
Myslete na to, že koza bude u děvčat zdeformovaná, zvlášť u vypasovaného modelu. Brala bych i nějakou variantu pro tlustý (volnější střih). Já když si vezmu něco vypasovaného, tak jsem v tom jak buřt. :blazen:
:433:

Odpovědět