Pohotovostní plán

Pavel
Příspěvky: 230
Registrován: 29 lis 2018 17:46
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 45 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pohotovostní plán

Nový příspěvek od Pavel »

Zdravím,
kdo má IČO, řešil jste Pohotovostní plán? Dnes jsem se skoro po roce co jej vlastním dozvěděl, že ho musím mít, jakožto zemědělský podnikatel, tak bych potřeboval nějak pomoci, jak vyplnit atp... hlavně ta část II. případně, pokud nemá někdo nějaký vzor.
A i po mě chtějí nějakou mapku, bude stačit, když do snímku z google map zakreslím místo, kde se ovce vyskytují nejčastěji? Nebo musím nedejbože zakreslovat všechny pastviny?
Nejradši bych se na to vyprdnul, ale bohužel to je prý povinné pro zem. podnikatele, byť jen malinkaté. :(
Díky :)
Pavel
čobanak
Příspěvky: 7666
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohotovostní plán

Nový příspěvek od čobanak »

já zemňeďelskej podňikatel nejsem,ale obrázek chléva a pastvi jsem musel taki ztvárňit.
Uživatelský avatar
Kayeček
Příspěvky: 277
Registrován: 01 lis 2020 11:58
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 207 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohotovostní plán

Nový příspěvek od Kayeček »

Nevím, jestli budu dostatečně nápomocna.
Vzor plánu zde
https://www.svscr.cz/zdravi-zvirat/pohotovostni-plan/
myslím si, že mám něco podobného, dle vzezření. Co si pamatuju, tak do plánku se zakresloval hnůj (hnojiště), kam stékají vody, přípandně studny či jiné zdroje vody.
Pak je tu ješte odkaz na portálu farmáře, v telefonu už mi to otvírá pdf. Když jsem si zadala do googlu "pohotovostní plán vzor", tak mi to pár odkazů vyhodilo. Jdu pohlesat svůj, třeba tam vyčtu něco více.
Uživatelský avatar
Kayeček
Příspěvky: 277
Registrován: 01 lis 2020 11:58
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 207 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohotovostní plán

Nový příspěvek od Kayeček »

Na plánu hospodářství mám jen vyznačeny budovy, hnojiště, oplocení, zdroj vody, normálně na obrázku z googlu nebo seznamu, a druhý s celou obcí s vyznačením kde se farma přesně nachází a přístupové cesty. To s tím odtékáním vod jsem si spletla s havarijním plánem, pardon.
Pavel
Příspěvky: 230
Registrován: 29 lis 2018 17:46
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 45 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohotovostní plán

Nový příspěvek od Pavel »

Kayeček píše: 03 lis 2020 18:23 Nevím, jestli budu dostatečně nápomocna.
Vzor plánu zde
https://www.svscr.cz/zdravi-zvirat/pohotovostni-plan/
myslím si, že mám něco podobného, dle vzezření. Co si pamatuju, tak do plánku se zakresloval hnůj (hnojiště), kam stékají vody, přípandně studny či jiné zdroje vody.
Pak je tu ješte odkaz na portálu farmáře, v telefonu už mi to otvírá pdf. Když jsem si zadala do googlu "pohotovostní plán vzor", tak mi to pár odkazů vyhodilo. Jdu pohlesat svůj, třeba tam vyčtu něco více.
díky, nějaký základní vzor mám, spíše mi jde o to jak vyplnit v té části II část "podrobnější údaje o provozu", když mám ovce na pastvě s mobilním přístřeškem, vodu vozím z domu atp... z toho znění, co tam je mi vyznívá, že to je spíše pro velké podniky (prasečáky, kravíny atp...).
A pak taky co do té mapy zakreslit, když mám jak výše píšu jen ovce na pastvě s mobilním plachtovým přístřeškem a stěhují se z pastvy na pastvu.
Uživatelský avatar
Kayeček
Příspěvky: 277
Registrován: 01 lis 2020 11:58
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 207 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohotovostní plán

Nový příspěvek od Kayeček »

Řekla bych, že byste měl uvést "základní tábor". Asi tam, kde máte zaregiatrované hospodářství.
Pavel
Příspěvky: 230
Registrován: 29 lis 2018 17:46
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 45 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohotovostní plán

Nový příspěvek od Pavel »

Kayeček píše: 03 lis 2020 18:32 Na plánu hospodářství mám jen vyznačeny budovy, hnojiště, oplocení, zdroj vody, normálně na obrázku z googlu nebo seznamu, a druhý s celou obcí s vyznačením kde se farma přesně nachází a přístupové cesty. To s tím odtékáním vod jsem si spletla s havarijním plánem, pardon.
Právě, že ovce nemám doma, kde mám sídlo nebo bydliště. Ty mám jak píši, na pastvě s přístřeškem, vodu vozím z domu z řádu - nemáme studnu ani přístup vody na pastvě. Oplocení je mobilní síť, tak nevím jak to udělat.
Asi budu muset, ač nerad, zítra volat na pobočku KVS. :(
Uživatelský avatar
Kayeček
Příspěvky: 277
Registrován: 01 lis 2020 11:58
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 207 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohotovostní plán

Nový příspěvek od Kayeček »

Podrobnější údaje mám vyplněny podle pravdy, buď ano, nebo ne. S plánkem tedy nevím, asi bych uvedla ten, kde jsou ovce nejčastěji.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti