Občurávání

Pes, nejlepší přítel člověka. Co pěkného nás společně čeká? Doporučte plemeno. Vybíráme štěňátko. Barf kontra granule. Odčervení, očkování, čip. Cvičák ano či ne? Venku nebo v bytě? Péče o starého psa.
Františka.
Příspěvky: 8362
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4374 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Občurávání

Nový příspěvek od Františka. »

Nevíte někdo, jak označit místo které psi občurávají, aby to nedělali? Nemyslím dát tam ceduli pro majitele, protože majitel jsem já :usmev: . Ale mám tu venku jeden roh, kam chodí všichni asi včetně kocoura a už mě to štve. Zkoušela jsem tam lít ocet a to bylo k ničemu. Jen tak ho umýt políváním vodou nepomáhá. Na místo skoro neprší, ledaže je velký šikmý lijavec. To je asi právě to přitažlivé, déšť to tam neumývá a ten jejich puch tam vydrží. Přitom tu mají milion dalších míst, vysoké rostliny, kam chodí,čurat, ale na tohle místo jdou už z principu všichni každý den.
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11574
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5314 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Občurávání

Nový příspěvek od Hhippie »

Existují nějaké spreje proti občůrávání. Ale cenu ani účinnost Vám nepovím… :nevim:
Nazývá se to něco jako “odpuzovač psů” nebo “repelent proti psům” :vytlem:
:Hhippie: Bubáci forever!
čobanak
Příspěvky: 7662
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Občurávání

Nový příspěvek od čobanak »

Františka. píše: 04 lis 2021 08:36 Nevíte někdo, jak označit místo které psi občurávají, aby to nedělali? Nemyslím dát tam ceduli pro majitele, protože majitel jsem já :usmev: . Ale mám tu venku jeden roh, kam chodí všichni asi včetně kocoura a už mě to štve. Zkoušela jsem tam lít ocet a to bylo k ničemu. Jen tak ho umýt políváním vodou nepomáhá. Na místo skoro neprší, ledaže je velký šikmý lijavec. To je asi právě to přitažlivé, déšť to tam neumývá a ten jejich puch tam vydrží. Přitom tu mají milion dalších míst, vysoké rostliny, kam chodí,čurat, ale na tohle místo jdou už z principu všichni každý den.
Já bich tam choďil taki,je to pudové.Dejte tam ňejakou kritku a až bude smrďet,vimňeňte jí.
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4929 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Občurávání

Nový příspěvek od PavelIV »

Nároží bývají pro psí chlapy lákavý. A jak jde kolem další a ucejtí to, tak to musí přece přečůrat, to je jasný :))
Takže jestli nepomůže nějakej sprej a nechce se Vám je mučit třeba pepřem, tak nějakej kryt buď vyměnitelnej nebo opláchnutelnej.
:PavelIV:
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Občurávání

Nový příspěvek od Profesor1 »

Pepř.
Trošku si zaprskají :vytlem:
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Františka.
Příspěvky: 8362
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4374 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Občurávání

Nový příspěvek od Františka. »

Díky za tipy. Vzpomněla jsem si, že jsem mazala kdysi dveře takovým pálivým mazadlem, které mělo být na odpuzení koně, aby něco neokusoval, ale na něho to nefungovalo, kdežto na psa jo. Díky, že jste mi to připomněli.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů