Uskladnění ovoce

Ovoce
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od Janina »

Na jablka a hrušky máme velký starý sklep. Je to takový suterén, v zemi je zapuštěný asi do poloviny výšky. Má klenutý strop a na podlaze podlahu z pálených cihel. Jeho stáří je kolem 150 let. Dveře jsou dřevěné, staré kolem osmdesáti let.
Skladujeme zde i mrkev, petržel v písku. V zimě i nápoje.
Ovoce pochází ze starých vysokokmenů, nijak chemicky je neošetřujeme. Není dokonalé. Hrušky jsou více postižené chorobami. Je nutno ovoce přebírat od podzima od jara.
Před skladovací sezonou sklep obvykle vysíříme, letos ne. Mám problém s jakoby povlakem plísně na cihlách na podlaze. Od jara do podzima je podlaha čistá, pěkně červená. Ve sklepě je nyní tak kolem osmi stupnů. Snad to s přiložených fotek uvidíte. Zkusila jsem věc vyřešit tak, že jsem podlahu poprášila vápnem Čerťákem, myslíte, že to bude účinné?
Máte někdo podobnou zkušenost? Napadá vás řešení?
Přílohy
45960147_2150156201916530_3299545879974772736_n.jpg
45762718_348844599254658_3378444867288956928_n.jpg
45951583_257183978298695_5440146890127572992_n.jpg
45886649_260854734785541_1521205664519553024_n.jpg
45887162_261761744534484_2011650827613110272_n.jpg
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od PavelIV »

Jani, zkušenosti s tím nemám, ale v chalupě máme hodně podobnej sklep. Bohužel je nízkej, tak musím být pořád ohnutej. Chalupa je určitě novější, objevil jsem ji na mapě z roku 1937, na starších není. Letos jsem na zkoušku uložil z každý jabloně bedýnku, zbytek snědly holky. Tu z nejranější jabloně už jsem holkám dal taky, jablka změkla. Tak uvidím.
:PavelIV:
Aulay
Příspěvky: 178
Registrován: 24 úno 2019 18:40
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od Aulay »

Bosorko, jak se postupuje při síření sklepa? My máme teda sklep v baráce, a celkem fest mě tam irituje samostatný život různých plísní, Vápno jsme taky použili, i na stěny i na podlahu, ale bez efektu. Dům je starý, stařičký, ještě po sudetských němcích, jako všechny tady. Letos jsme uskladňovali jablíčka, takové nalezence kolem polí (byste nevěřili, co jsou lidi schopni zavrhnout, jako nepoužitelné), jedny žluté a jedny červené (ty teda byly mega velký). Už tu nějaký ten pátek bydlíme a každoročně chodíme sbírat tahle jabka (plus další divoké ovoce, co kde roste). Ale kvůli tomu sklepu je nemám šanci udržet dýl, než měsíc, pak se to začne kazit ve velkým(hrušky to nedaly ani tejden).... takže v tom sklepě skladujeme vyloženě jen zemáky a dobře uzavřené zavařeniny. No a někdy zeleninu. Takže když jsem četla že vysířit, potřebuju vědět co a jak, než to udělám doma :D
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se objeví nějakej blbec co to neví, a udělá to...
přezdívka
Příspěvky: 1340
Registrován: 22 lis 2018 11:53
Dal poděkování: 282 poděkování
Dostal poděkování: 987 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od přezdívka »

Jmenuje se to sirný knot. Dá se to koupit - teda dalo - v zahrádkářských potřebách, popřípadě v drogerii. Je na tom podrobný návod jak postupovat.
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od Profesor1 »

Je dobré to vysíření zkombinovat s postřikem modré skalice. Já tu bílou plíseň mívám na některých jabkách. Když ji setřu, tak jablko je OK, tak nevím co je to za plíseň. Podlahu bych stříknul třeba i savem.
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od Janina »

Aulay v tomto sklepě skladujeme ovoce, brambory a řepu v jiném. Dohromady se to skladovat nehodí.
Sklep se vysíří přesně jak napsala Přezdívka. Koupí se sirné knoty a podle návodu.( ucpou se otvory a knoty se ve sklepě zapálí) Mají je v hospodářských potřebách a drogeriích, spíše na venkově. Sklep se sirnými knoty ošetří na podzim, když je prázdný.
Máme veliký sad, do sklepa navozíme spoustu jablek a celou zimu probíráme. Nejprve se kazí více, ale je to už jablkách, ne ve sklepě. Máme staré vysokokmeny, které ničím nestříkáme. Takže nějaké choroby mají.
Jablka jíme a dáváme je každý den ovcím. Nyní se už kazí minimálně. Ve sklepě vydrží až do jara.
Hrušky nám vydrží jen velmi krátce, mají nějakou chorobu a možná se ani na skladování nehodí.
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od Janina »

Můj názor je, že vlastní ovoce po celý rok, v jakékoliv podobě, je lepší, než cokoliv se dá koupit v obchodě. Máme opravdu veliký sad starých vysokokmenů. Jablka skladujeme ve sklepě. Ale co ostatní ovoce?
Ostružiny, rybíz, broskve,jahody, zamražuji.
Vloni jsem se rozhodla udělat i veliké množství kompotů. Jíme je celou zimu jako přílohu, moučník.
Hrušky jsem neloupala, vykrojila jádřinec, nakrájela na čtvrtky, naskládala do sklenice s patentním uzávěrem, přilila vodu z varné konvice a půl lžíce cukru, hřebíček, kousínek skořice. Sterilovala 20 minut za teploty před varem.
Stejně takto i třešně, broskve, angrešt ani jsem z něj neodstranovala štopečku a bubáčka. Hroznové víno.
Ryngle a švestky vyskládám bez pecek do sklenic, steriluji bez přídavku cukru i vody, jsou skvělé.
Aulay
Příspěvky: 178
Registrován: 24 úno 2019 18:40
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od Aulay »

Co můžu usuším, narvu do sklinek s těsněním, takové zavírání na pružinku, myslím jsi to ukazovala u bylinkového tématu, rybízy, angrešty a jiné bobulky zásadně mrazím, nějaké ne moc vzhledné padne na marmošku, nebo zmrzlinu. Letos jsem chtěla ty jabka nějak ošidit a uskladnit je syrové, protože jsme letos našli úžasnou alej, kde rostou červená, obrovská sladká jabka, prý to má být zrušený sad, a nikdy to nikdo nesbíral...no tak my začnem. Jinak jsou tu nasazený všude takový žlutý menší, ale úžasně sladký, ale ty nic nevydrží, pokud je nezavařím, nebo neusuším. Sušené pak stojí celoročně v misce na stole spolu s oříšky (taky samosběr všude možně po okolí). Hrušky máme máslovky, ty se na uskladnění nehodí, to přezrává hned na stromě, tak tam se vedou disputace se sršněma, po nocích podvádíme a poberem co se dá. :D :D ::D To utěsnění sklepa bude asi krapet potíž...to se bude muset nějak vyšpekulovat..... máme průduchy do kotelny a ven a dveře do baráku taky moc netěsní.....jinak zkoušel tady někdo někdy něco ze šípků? já je jen suším, ale prý je z nich super marmoška. Popřípadě, jestli někdo umíte s rakytníkem, dřínem, trnkami a bezinkami, aronií, oskeruší, kdoulí...prostě tohle to staré ovoce, divoké trošku.....protože co tu zatím neroste, to tu nasadím, ale zas bych to ráda teda i uměla sníst :D
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se objeví nějakej blbec co to neví, a udělá to...
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od Janina »

Letos jsem dělala kdoulové Membrillo, je tu vlákno. Něco jako povidla to bylo. Možná chtělo více usušit.
Rakytník jíme, mrazíme v kostičkách na led. Sladkoplodý jeřáb je zatím malý, stihneme sníst. Aroniová alejka poblíž mi slouží k džemu a na sušení. Letos stačilo suché otrhat. Šípek jíme v zimě na prochajdách. Neumím odstranit ty štětinky uvnitř.
Uživatelský avatar
Javorka
Příspěvky: 1698
Registrován: 14 říj 2018 18:10
Dal poděkování: 1752 poděkování
Dostal poděkování: 737 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od Javorka »

Moje kamarádka mi vyprávěla, jak dříve dělaly s maminkou marmeládu. Každý šípek se nařízl a štětinky se vyndaly. Musela to být strašná práce.
:433:
Uživatelský avatar
Tedysek
Příspěvky: 766
Registrován: 10 říj 2018 10:12
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od Tedysek »

Ja delala predloni sipkovou marmeladu. Asi z 10kg sipku. A jeste letos ji je dost.
Seminka jsem nevydavala. Urizla jsem bubaka a stopku a vysledny blemcajz se precedil pres jemnoucke sitko. Vetsina stetinek v nem zustala. A ta troska se v jidle proste zvladne. I tak to byla ale strasna otrocina. Ale do lineckeho cukrovi ta prace za to stoji. To mi verte. :-)
:tedysek: :tedysek: :tedysek:
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od Profesor1 »

Já předloni natrhal skoro polovinu 5l sklenice šípků. Do každého udělal vidličkou dírky a skoro na měsíc je zalil slivovicí, pak vyndal nechal okapat, dal sušit a bylo to i na čaj. Výluh jsem smíchal s výluhem z arónie. Přidal výluh zeměžluči, trošku naředil převařenou vodou a dosladil medem. Je to takový likér proti smrti :souhlas: Vhodný před snídaní :vytlem:
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 4216
Registrován: 09 říj 2018 21:24
Dal poděkování: 1362 poděkování
Dostal poděkování: 785 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od arus »

Dnes jsem donesla ze sklepa poslední loňská jablka. Na to, že už je skoro srpen, tak ujdou :souhlas:
DSCF8866.JPG
:arus:
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od oreb1 »

arus, to jo, je to neuvěřitelné, ale máte na ně ještě teď chuť, když je všude spousta čerstvého ovoce? Meruňky, špendlíky, rybíz, angrešt, už začínají švestky... Teď už z nich můžou mít radost jen ovce ;-) .
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11576
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5321 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od Hhippie »

Uprimne...me obcas dozene chut na jablko celorocne. Takze verim, ze i nekoho dalsiho to muze postihnout... :andel: davat je, pokud nejsou uplne gumova nebo nahnila, ovcim, by byl hrich :mrk:
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od PavelIV »

Já nakonec vyházel ze sklepa zbytky jablek asi před 3 týdny. Měl jsem tam jen z každýho stromu vzorek, abych zjistil, který jsou vhodný na skladování. Nejlíp z toho vyšly takový ty, co jim říkám Goldeny, ale někdo mě tu přesvědčoval, že to nejsou. Pár jich začalo hnít taky, ale většina byla úplně v pořádku, tak to měly holky radost. Jak mezi tím byly hniloby, tak se mi ochutnávat moc nechtělo.
:PavelIV:
Uživatelský avatar
Marion108
Příspěvky: 3672
Registrován: 09 říj 2018 20:19
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od Marion108 »

No, tak my uz jablka snedli a uz nam padaji prvni ranne odrudy a jsou dobre, jen jich je malo...
http://ekofarma-lukavice.cz/ "Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od Janina »

Neuvěřitelné. Také mi jich pár zbylo. Chuť sice na ně nemám, jsou meruňky, angrešt, rybíz, maliny, ostružiny, ale ochutnám i toto skorem rok staré jablko.
Přílohy
jablko29.7..jpg
jablko29.7..jpg1.jpg
jablko29.7..jpg2.jpg
Uživatelský avatar
Kouťák
Příspěvky: 2885
Registrován: 21 říj 2018 12:38
Dal poděkování: 7237 poděkování
Dostal poděkování: 3784 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od Kouťák »

Připoměl mi André,že bude jablek asi letos dost,pokud ještě něco nepřijde a tak se vracím k tématu plíseň ve sklepě.Sklep jsem každý rok vysířil,ale minulý týden jsem tam zapálil asi 10 sirných knotů, ale pořád vidím na regálech ze spodu šedou plíseň.Plastové přepravky vykoupu v sudu s hypermanganem,jako to dělají sadaři,ale ptám se:Přečetl jsem si,že na sklep proti plísni je nejlepší BIO-REPEL-chytrá houba.Použil někdo tento přípravek?
Uživatelský avatar
Kouťák
Příspěvky: 2885
Registrován: 21 říj 2018 12:38
Dal poděkování: 7237 poděkování
Dostal poděkování: 3784 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskladnění ovoce

Nový příspěvek od Kouťák »

Tak jsem dnes BIO-REPEL-chytrou houbu objednal.Musel jsem dnes také podepřít jabloně.Budu informovat jestli ten přípravek je tak dobrý jak ho vychvalují.
IMG_0008.JPG
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů