sladovy kvet

chov ovcí a koz...
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sladovy kvet

Nový příspěvek od Janina »

Pavel tomu se říká selekce. Uplatňoval bys ji u všech bytostí? :andel: To by ubylo problémů.
Jamarov
Příspěvky: 2539
Registrován: 10 říj 2018 13:26
Dal poděkování: 338 poděkování
Dostal poděkování: 851 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sladovy kvet

Nový příspěvek od Jamarov »

Pavle psala jsem ze ma hodne mleka,taky ze zestarla a je ve vetsim stade,a diky podminkam co ma uz nemusi tak bojovat. Vsak Marion si to urcite nevzala osobne :mrk: Proste to v cem vyrustaji a co znaji je utvari...
Pokud budou podminky budu zachranovat dal :vytlem:

Selekce....pokud ma zvire dobre predpoklady ale majitel je :nesouhlas: ...neni duvod je vyrazovat ne? Pokud je prostor a trpelivost.(ne vzdy je :vytlem: Vcera jsem delala paznehty a stihat zavirat branku ,vracet a vyzahovat konkretni kozy chtelo hbitost...takze mam roztrhene a poskripane ruce :plac: )
Takova krasna nadejna dojna kozicka s papirama taky umi udelat cirkus pri prvnim dojeni a kdyz k tomu bude tvrdohlava....tak parada :vytlem:
Uživatelský avatar
Marion108
Příspěvky: 3672
Registrován: 09 říj 2018 20:19
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sladovy kvet

Nový příspěvek od Marion108 »

Pavle, z toho sameho chovu jsem nechtene ziskala i moji kozi babcu, sice to neni zrovna krasavice, ale je hrozne hodna a uzitkovost paradni... Ono se rekne nakup z dobryho chovu, tady jich v tu dobu prilis nebylo... :nevim:
Ne osobne si to urcite neberu. On puvodni chovatel neni zly, jen proste moc to neresi a zvirata chova prapodivne, asi si to neuvedomuje.
http://ekofarma-lukavice.cz/ "Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sladovy kvet

Nový příspěvek od PavelIV »

Na selekci u lidí mám názor, ale to už se sladovým květem nemá vůbec nic společnýho a rozvíjet to moc ani nechci :nene:
:PavelIV:
Jamarov
Příspěvky: 2539
Registrován: 10 říj 2018 13:26
Dal poděkování: 338 poděkování
Dostal poděkování: 851 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sladovy kvet

Nový příspěvek od Jamarov »

Se sladovym kvetem to nema uz dlooouho nic spolecneho :)) cekam na sprdnuti :vytlem:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 15 hostů