Výrobní cena balíku sena.

Bosorka Jana
Co chovám: drůbež, kočky, králiky, ovce, psy, ptactvo

Re: Výrobní cena balíku sena.

Nový příspěvek od Bosorka Jana » 02 dub 2019 22:41

Nitranere, moc často nepíšeš(a to mne mrzí), ale když napíšeš, tak to stojí za to, ty kluku jeden. :ruzicka:

Tykání vítáno.

PavelIV
Co chovám: skot

Nový příspěvek od PavelIV » 03 dub 2019 06:17

Chovateli17 - na dotace na plochu musíš být zem. podnikatel, ale to se vyřídí za půl hodiny na úřadě s rozšířenou nevím čím. Pak poběžíš s pachtovní smlouvou na příslušný SZIF k registraci pozemku a dá se to. Ale musíš splňovat nějaký podmínky. Zajímat tě bude určitě platba SAPS, asi greening, možná ANC (dříve LFA). Je to teda dost čtení, ale zvládnou se to dá. Otázka je, jestli se to v takový výměře vyplatí s tím papírovat. A pak ještě daňový přiznání, když budeš ten podnikatel
:PavelIV:

mastnacek
Administrátor fóra
Co chovám: drůbež, kočky, králiky, ovce, prasata, psy, skot
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od mastnacek » 03 dub 2019 07:28

Nitranere, to jsem rad ze se to ujalo :)) Takovejch ku...vicu je potreba! :souhlas: Toho eresa co mas tos koupil ted nebo s nim drandis uz leta? Taky jsem ho chtel nez jsem koupil frezu a pak :traktor:
:mastnacek:

DAD David Abrahám
Co chovám: drůbež, kočky, kozy, psy, ptactvo, skot

Nový příspěvek od DAD David Abrahám » 03 dub 2019 07:54

taky ku.... ceny :andel:
Agrie ve výbavě 220 t (nová) + náhon s lištou 400 EUR (stará) + Avant 15 t. EUR (jetý) + sluníčka 9,5 t (nové) a letos snad už i ten lis (můžu mít starší za 150 z vesnice nebo si ho koupím venku nový za 7,8 t. EUR)
suším cca ha plus práce melouchem plus ofic. zakázky
návratnost investic v seně v nenávratnu :smutek: , jen ta práce pro ostatní mně drží nad vodou :souhlas:
ještě že to všechno potřebuje firma :stydim:
na práci mám jen dvě ruce a dvě nohy, sedět můžu jen na jednom místě

Hhippie
Administrátor fóra
Co chovám: králiky, ovce, kozy
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Hhippie » 12 kvě 2019 17:51

Vubec nad tim lidi nepremyslejte! Je to pakarna!! Jako tak max na pet baliku. Za dopoledne :nesouhlas: Neco takoveho jsem si vyrobila. Je to peklo. Leda vymyslet nejaky genialni system nasypky a jednoho nahrabovace a ladovace a druheho utemovače. Jinak neee :prekvapeni:
:Hhippie: Bubáci forever! :srdicko: :vytlem:

Profesor1

Nový příspěvek od Profesor1 » 12 kvě 2019 17:59

To je dobře že máš zkušenost a že ses vyjádřila. Ještě by to někdo koupil a pak mě vynadal :vytlem:
Já jen že někdo cpe seno do pytlů, tak to už by asi vyšlo nastejno - cpát do pytlů, nebo do téhle bedny. Určitě to ale není pro balíkování sena pro dvě a více ovcí, koz . .. .. .
:profesor: :pes:

arus
Co chovám: drůbež, kočky, ovce

Nový příspěvek od arus » 12 kvě 2019 20:05

No, jo, no, pytlovala jsem já, ale už nebudu, už mám motúčko :promin:
Jen tak, mimochodem, pytlemi sena z předloňska ještě i teď v květnu krmím...a jak jsem ráda, že to mám hezky v pytli připravené. Loňské seno se nepytlovalo, bylo navolno a nezbylo. :stydim:
:arus:

Odpovědět