Seno máte krásné
Čteme a píšeme, sdílíme.. Malochov žije jen díky vašim příspěvkům! Pro další fungování však potřebujeme doplnit finance na účtu. Předem děkujeme za vaší podporu! č. účtu: 123-1207850277/0100
Sušení sena
- Hhippie
- Administrátor fóra
- Příspěvky: 14480
- Registrován: 10 říj 2018 13:32
- Dal poděkování: 3631 poděkování
- Dostal poděkování: 6740 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sušení sena
Věřím, že kdo teď stihl posekat, tak že se ještě druhých sečí dočká. Nebo bude mít na čem alespoň pást 
Seno máte krásné
Seno máte krásné
-
Jana P.
- Příspěvky: 7199
- Registrován: 17 bře 2020 11:51
- Dal poděkování: 6165 poděkování
- Dostal poděkování: 6993 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sušení sena
Díky, jen kdyby ho byla plná stodola. Tohle je na zimu tak pro králíky. Ovcím musíme dokoupit 4 opravdu velké balíky. Tak snad.
Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host