Králice je prasátko

Aulay
Co chovám: drůbež, kočky, králiky

Králice je prasátko

Nový příspěvek od Aulay » 24 bře 2019 11:06

AHojte, máte někdo návod, jak naučit Králici, aby byla čistotná? Jedna je ukázkově až úzkostlivě čistotná, kdyby mohla i po sobě spláchne a ta druhá to je prase jaký svět neviděl, věčně překopaný kotec, suchý mokrý do kopy, všude hnojiště, kydám co týden, ale ani to ji nedonutí aby šla jen do jednoho rohu, mám ji z výstavy, tam člověk nepozná, jestli je nebo není prase, ale teda, to co Judy předvádí je ....děs....jestli takhle bude obstarávat i mladý, no potěš koště

Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se objeví nějakej blbec co to neví, a udělá to...

nitraner
Co chovám: králiky, ovce, psy, ptactvo
Kontaktovat uživatele:

Re: Králice je prasátko

Nový příspěvek od nitraner » 24 bře 2019 12:05

Žeby chtěla samce?
😀
:nitraner2:
Pohodu a klídek bez nehod a hlídek. 😂 ___ :nitraner2: ___ :nitraner3: ___ :nitraner4: ___ :nitraner1:

Aulay

Nový příspěvek od Aulay » 24 bře 2019 12:25

:nesouhlas: nechce... Je zapuštěná... Toto dělá celou dobu. Myslela jsem si taky že to je říjí, ale ona se tak chová furt
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se objeví nějakej blbec co to neví, a udělá to...

nitraner
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od nitraner » 24 bře 2019 12:35

Jak dlouho by měla být připuštěná?
Pohodu a klídek bez nehod a hlídek. 😂 ___ :nitraner2: ___ :nitraner3: ___ :nitraner4: ___ :nitraner1:

Aulay

Nový příspěvek od Aulay » 24 bře 2019 12:47

Deset dní

nitraner
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od nitraner » 24 bře 2019 13:10

Hmm, tak zkusit znova k samcovi. 12-14 den od přípustní může lostavit hnízdo.
Pak určo neni skotna.
Myslím si že nezustala.
No, kdyby přeci byla v jináči a binec nepřestane dělat ani po porodu, tak bych zvažil konfrontaci s troubou.
Zatím, se mi samice takhle chovali před připuštením, nebo lo porodu se sklidnili.

Aulay

Nový příspěvek od Aulay » 24 bře 2019 13:16

já nechávám kontrolní skok kolem toho 10 dne a to nechtěla ani slyšet ..... ta trouba se mi moc nelíbí, celkem drahá sranda na pekáčníka..... no takhle, pokud bych ju dala na pár týdnů k čistotné samici, a ony dvě se neporvaly, mohla by se to od ní naučit?

Tedysek
Co chovám: kočky, králiky, psy

Nový příspěvek od Tedysek » 24 bře 2019 13:23

Březulka byla taky hrozny prase. Vyhrabavala zrni a bobky a chcanky vsude. Nastesti to bylo jeste za tepleho pocasi. Dala jsem ji vanicku pres pul kotce a v ni podestylku (plevy). Naucila se behem asi 2 týdnů ze potreba se dela jen tam. A zradla dostavala méně. Bezne davam jidlo na den a pul. Kdyby nahodou. Tak dostavala najednou zradlo na sezrani tak akorat a pak jsem postupne pridavala mnozstvi. Nakonec se neucila i nehrabat se v jidle.
:tedysek: :tedysek: :tedysek:

Aulay

Nový příspěvek od Aulay » 24 bře 2019 13:29

Juj, naděje, Tedysku díky, a jak vysoká byla ta vanenka? Plevy nemám, můžu hobliny?

Tedysek
Co chovám: kočky, králiky, psy

Nový příspěvek od Tedysek » 24 bře 2019 13:42

Vysoka nevim... 5 az 10cm. Muze tam byt cokoliv. Dulezity je, aby zbytek kotce byl bez podestylky.
:tedysek: :tedysek: :tedysek:

Aulay

Nový příspěvek od Aulay » 30 dub 2019 18:29

Tedysku, děkuju za pomoc, samička už krásné drží čistotu a je hrdou maminku 10 mimin. Ta už lezou taky po kotci a už se taky učí pořádku.

Obrázek

Odpovědět