Polovicni bandaz-petardy, bourka, strelba...

Pes, nejlepší přítel člověka. Co pěkného nás společně čeká? Doporučte plemeno. Vybíráme štěňátko. Barf kontra granule. Odčervení, očkování, čip. Cvičák ano či ne? Venku nebo v bytě? Péče o starého psa.
Uživatelský avatar
Marion108
Příspěvky: 3672
Registrován: 09 říj 2018 20:19
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Polovicni bandaz-petardy, bourka, strelba...

Nový příspěvek od Marion108 »

http://ekofarma-lukavice.cz/ "Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polovicni bandaz-petardy, bourka, strelba...

Nový příspěvek od oreb1 »

Nejde sice o bandáž, ale o petardy ano...
Přílohy
IMG_0424.jpg
Uživatelský avatar
Kostey
Administrátor fóra
Příspěvky: 1088
Registrován: 09 říj 2018 20:23
Dal poděkování: 17 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polovicni bandaz-petardy, bourka, strelba...

Nový příspěvek od Kostey »

Zkušenost s tím nemám. Tady už to taky lítá bouchá a fena to moc neřeší, jen na to čumí a přemejšlí co to je, zato mladej beran v jednom malym stádě se dost plaší a blbne mi pak celý stádo, ale jeho bandážovat asi nebudu :kostey:
Profesor1
Příspěvky: 8384
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polovicni bandaz-petardy, bourka, strelba...

Nový příspěvek od Profesor1 »

Pes na to jde v pohodě naučit. Když to vidí u páníčka jako běžnou věc, tak pak mu to nic nedělá.
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polovicni bandaz-petardy, bourka, strelba...

Nový příspěvek od oreb1 »

Moji psi se taky nebojí. Ale rádi nejsou.
Uživatelský avatar
Marion108
Příspěvky: 3672
Registrován: 09 říj 2018 20:19
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polovicni bandaz-petardy, bourka, strelba...

Nový příspěvek od Marion108 »

Fena se naucila, ze kazdou nedeli dopo strili na nedaleke strelnici, ale mimo tu dobu z toho sili... Jaksi nevime co s tim... pomuze byt s ni, sama to nedava, takze letni bourky probdim u okynka v loznici, ktere mam nad posteli a mluvim na ni, slysi me, na tyhle akce jsem s ni... resim vic kone nez psa, toho proste dam na pevne voditko a je s nama, ale kone jsou pekne v haj*lu... sedovat nebudu, vybeh je suchy, zpevneny, hold si zase jako kazdorocne na Novy rok zabehaj... :cry: Kone to resi az po pulnoci, do te doby je to daleko, tak to neresi, ale jak zacnou sousedi, to je konec.
http://ekofarma-lukavice.cz/ "Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polovicni bandaz-petardy, bourka, strelba...

Nový příspěvek od Janina »

Jedenáctiletka se bojí od mala, bouřky a petard. Nic nepomohlo, že jsme byli s ní, nedávali najevo strach, neutěšovali ji. Tedy! právě to jediné pomáhá, být s ní. Takže musí domů, at tam jsme či ne. :) Skočí na dveře, zmáčkne kliku a je doma. Když doma nejsme, tak skočí několikrát na zamčené dveře, vypadají podle toho. Na Silvestra jdou do kotce a já se na půlnoc vracím domů. Vezmu je k sobě a pohoda.
Tříletka je v pohodě.
Jednoho Silvestra jsme je nechali na dvoře, šli do místní knajpy. Nezamkli jsme dům. O půlnoci jsem se vrátila, jedenáctiletka ležela v naší posteli, kam nikdy neleze, nikdy v životě. Tříletka si otevřela v dílně a byla tam. Domovní dveře dokořán, -5. Máme doma dva :andel: :andel: , Agnes a Citu. :slunce:
Bandáž by pomoci mohla. Agnes jednou měla úraz na boku, měla na sobě takový pružný rukáv. Zdála se mi klidnějsí, opatrnější. Také mne to zaujalo, když jsem to viděla.
Uživatelský avatar
DAD David Abrahám
Příspěvky: 4625
Registrován: 10 říj 2018 15:33
Dal poděkování: 1899 poděkování
Dostal poděkování: 4109 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polovicni bandaz-petardy, bourka, strelba...

Nový příspěvek od DAD David Abrahám »

pes je nervozní a štěká, pobíhá, ostatním je to jedno a sledují ten blázinec na obloze, já hlídám do rána seník s proudnicí v ruce :?
na práci mám jen dvě ruce a dvě nohy, sedět můžu jen na jednom místě
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polovicni bandaz-petardy, bourka, strelba...

Nový příspěvek od oreb1 »

A ještě k bandáži: Měla jsem před časem fenku, kterou jsem nalezla v hrozném stavu. Hubená, špinavá, bála se každého šustnutí, všech věcí, lidí i zvířat. Po čase se její chování upravilo na poměrně normální, ale pokud se cítila nejistě, pomohlo jí připnuté vodítko. Asi jí dodávalo pocit, že není na světě na všechno sama a je spojená s ochráncem. Možná ta bandáž působí na psychiku trochu podobně.
Uživatelský avatar
jírab
Příspěvky: 169
Registrován: 29 lis 2018 21:20
Dostal poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polovicni bandaz-petardy, bourka, strelba...

Nový příspěvek od jírab »

Naše 11letá Sany taky včera trpěla. Nejlepší je když je co nejblíž u nás. Je to blbá móda ty rachejtle. :mracim:
Tykání též od každého vítám.
Uživatelský avatar
Augenblick
Příspěvky: 1814
Registrován: 09 říj 2018 23:23
Dal poděkování: 1557 poděkování
Dostal poděkování: 1701 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polovicni bandaz-petardy, bourka, strelba...

Nový příspěvek od Augenblick »

Před časem si vedle nás dva úspěšní mladí podnikatelé postavili nové domy ve stylu podnikatelského baroka.Už druhý rok se předhánějí kdo udělá větší a ohňostroj.Všechno mi létalo nad zahradou s balíkama se senem a nad pastvou....letos to bylo naprosto děsivý, trvalo to 20 dlouhých minut. 20 březích ovcí bylo namačkaných na sobě v nejvzdálenějším koutě pastvy. Nebyl jsem dalek od toho abych jim neroztloukl ciferníky. Většinu dnešního dne jsem trávil na netu hledáním " hospodářství na samotě - naprodej" ...utekl jem z města na vesnici, abych měl klid od hloupých idiotů..budou asi nejspíše asi všude...
Tykat, díkes ....
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polovicni bandaz-petardy, bourka, strelba...

Nový příspěvek od Janina »

Taky hledám, taky.
Uživatelský avatar
Marion108
Příspěvky: 3672
Registrován: 09 říj 2018 20:19
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polovicni bandaz-petardy, bourka, strelba...

Nový příspěvek od Marion108 »

Dnes jsem se konecne odhodlala vyzkouset bandaz, po te, co jsem v noci fenu uklidnovala kvuli bource.... zatim neni bourka, ale stresovou situaci, kdy byva pekne napnuta zvladla na jednicku a dokonce zvadla i odlozeni, abych mohla poodstoupit a zdokumentovat... :hura: mam radost, treba ji to pri bource a petardach pomuze. Bandaz je stara konska... :stydim:
Přílohy
IMG_20190721_172318.jpg
IMG_20190721_172334_1.jpg
http://ekofarma-lukavice.cz/ "Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti