Příležitostně neposlušný kříženec teriéra

Pes, nejlepší přítel člověka. Co pěkného nás společně čeká? Doporučte plemeno. Vybíráme štěňátko. Barf kontra granule. Odčervení, očkování, čip. Cvičák ano či ne? Venku nebo v bytě? Péče o starého psa.
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Příležitostně neposlušný kříženec teriéra

Nový příspěvek od Janina »

Protože jsi nedávala pozor, polevila jsi trošku. Fena to hned vidí, cítí. Jsou to roštandy. :slunce: Furt to zkoušej.
Uživatelský avatar
Marion108
Příspěvky: 3672
Registrován: 09 říj 2018 20:19
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Příležitostně neposlušný kříženec teriéra

Nový příspěvek od Marion108 »

Driv jsem s ni chodila denne na dve hodiny trajdat, behala jak chtela, vzdy prisla, jen po vesnici byla na voditku, dle vyhlasky... je pravda, ze v novem nechodim na tak dlouho, i kdyz vickrat denne, tak celkovy cas venku je kratsi... tak asi proto.
Hlavne jsem ji brala jako hotovou, uz jsem po ni nechtela vic, jen to aby poslouchala, to co doposud umi a to asi bylo taky spatne u inteligentniho psa, ktery potrebuje zamestnat hlavu.
A ano polevila jsem.
Narozdil od psa Oreb ji nezajima micek nebo jina hracka, zkousim ruzne pesky a snad jen hadr, to se pretahuje, ale jinak nic... pak tedy radne smradlava hovezi kost. :lol: a to uz rovnou muzu dat pamlsek... Tak je davam... problem je, ze kdyz u sousedu najde zradlo, tak je vlastne odmenena a ja nevim, jak ji to odnaucit. zkousim ji nebrat zradlo bez povoleni, ale funguje to jen kdyz ji vidim...:(
http://ekofarma-lukavice.cz/ "Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů