Čteme a píšeme, sdílíme.. Malochov žije jen díky vašim příspěvkům! Pro další fungování však potřebujeme doplnit finance na účtu. Předem děkujeme za vaší podporu! č. účtu: 123-1207850277/0100
Pastevní prasátka
- DAD David Abrahám
- Příspěvky: 5134
- Registrován: 10 říj 2018 15:33
- Dal poděkování: 2381 poděkování
- Dostal poděkování: 5186 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Pastevní prasátka
Kaneček 2 letý Kune ( zdarma, není na fotkách) sviňka po druhých selatech Kune/ Čína ( 25 kč/kg v živom) a tři mladé holky ( 35 kč/kg ž.v.) na další chov nebo porážku Kune 75/ Čína
na práci mám jen dvě ruce a dvě nohy, sedět můžu jen na jednom místě
- Hhippie
- Administrátor fóra
- Příspěvky: 14480
- Registrován: 10 říj 2018 13:32
- Dal poděkování: 3631 poděkování
- Dostal poděkování: 6740 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pastevní prasátka
Zavolám. Už je na prasátka čas 
Akorát já jsem chtěla čisté čínské, protože ti kříženci s kune kune jsou pekelně zatučnělé a není z toho žádné maso, jen sádlo
Akorát já jsem chtěla čisté čínské, protože ti kříženci s kune kune jsou pekelně zatučnělé a není z toho žádné maso, jen sádlo
-
Profesor1
- Příspěvky: 9493
- Registrován: 22 lis 2018 08:43
- Dal poděkování: 4443 poděkování
- Dostal poděkování: 5047 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pastevní prasátka
Ty čínské se úplně vytratily i z inzerátů.
Nevím proč
Nevím proč
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
- Hhippie
- Administrátor fóra
- Příspěvky: 14480
- Registrován: 10 říj 2018 13:32
- Dal poděkování: 3631 poděkování
- Dostal poděkování: 6740 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- andre.marek
- Příspěvky: 1645
- Registrován: 14 říj 2018 19:12
- Dal poděkování: 1430 poděkování
- Dostal poděkování: 1617 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pastevní prasátka
Před 3 týdny jsme zabíjeli 2 kune kune od ségry a masa měly teda dost. Samozřejmě i tuk, ale žádná hrůza. Věk cca 10 měsíců, od května do toho konce února venku.
Příkrm granule, jinak pastva. Nevážili jsme je, byli to kanci, řekl bych tak 70-90 kilo.
Příkrm granule, jinak pastva. Nevážili jsme je, byli to kanci, řekl bych tak 70-90 kilo.
- Hhippie
- Administrátor fóra
- Příspěvky: 14480
- Registrován: 10 říj 2018 13:32
- Dal poděkování: 3631 poděkování
- Dostal poděkování: 6740 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pastevní prasátka
Mě se tedy číňani pásli, ale kune kune ne. Tak byli zatučnělí, že byl reálně poměr tak 50 % tuku a ostatní maso tak prorostlé, že se stejně skoro použít nedalo. Určitě jsem tu taky hudrovala 
Asi je důležité, jaký poměr těch plemen mají…?
Asi je důležité, jaký poměr těch plemen mají…?
- DAD David Abrahám
- Příspěvky: 5134
- Registrován: 10 říj 2018 15:33
- Dal poděkování: 2381 poděkování
- Dostal poděkování: 5186 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pastevní prasátka
Kdyby jste je někdo chtěl tak i za odvoz.
na práci mám jen dvě ruce a dvě nohy, sedět můžu jen na jednom místě
-
Profesor1
- Příspěvky: 9493
- Registrován: 22 lis 2018 08:43
- Dal poděkování: 4443 poděkování
- Dostal poděkování: 5047 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pastevní prasátka
Pošli PPLkú 
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
- DAD David Abrahám
- Příspěvky: 5134
- Registrován: 10 říj 2018 15:33
- Dal poděkování: 2381 poděkování
- Dostal poděkování: 5186 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pastevní prasátka
Mladé sviňky jsou pryč
a na rodiče se tu byly v týdnu podívat tak uvidíme jak se rozhodnou
na práci mám jen dvě ruce a dvě nohy, sedět můžu jen na jednom místě
- Hhippie
- Administrátor fóra
- Příspěvky: 14480
- Registrován: 10 říj 2018 13:32
- Dal poděkování: 3631 poděkování
- Dostal poděkování: 6740 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pastevní prasátka
Držím palce!
Ta naše mimina se hned pustila do čerstvé trávy, tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet.
Zatím odmítají chodit do domečku a spí na trávě… tak snad jestli začne pršet, je nebudeme muset nahánět, aby si zalezli..
Ta naše mimina se hned pustila do čerstvé trávy, tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet.
Zatím odmítají chodit do domečku a spí na trávě… tak snad jestli začne pršet, je nebudeme muset nahánět, aby si zalezli..
- DAD David Abrahám
- Příspěvky: 5134
- Registrován: 10 říj 2018 15:33
- Dal poděkování: 2381 poděkování
- Dostal poděkování: 5186 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pastevní prasátka
Neboj. Nejsou hloupá. Najdou si svůj komfort 
na práci mám jen dvě ruce a dvě nohy, sedět můžu jen na jednom místě
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host