Paštika z kozích jater

maso je maso
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Paštika z kozích jater

Nový příspěvek od oreb1 »

Úvodem musím předeslat, že jsem paštiku vařila poprvé a nechtěla jsem přidávat jiné než kozí maso. Leccos by mohlo vypadat líp a příště už budu mít aspoň nějakou zkušenost. Nechtěla jsem připravit rychlý játrový krém z vařených jater, nastavovaný smetanou, ale poctivou paštiku podle staršího receptu.
Potřebujeme: kozí játra, srdce, slabý plát tuku z břicha, 2 stroužky česneku, sůl, naložený zelený pepř, tymián, koriandr, mletý jalovec.
Srdce rozřízneme, odstraníme případnou sraženinu a okrájíme bílé vazivo. Dáme ho vařit do trochy vody. Játra omyjeme a okrájíme blány a vývody. Umeleme syrová játra na mlýnku na maso, nemusí být zcela najemno, i když je to lepší. Doměkka uvařené srdce necháme vychladnout a nakrájíme na drobné kousky, asi 4-7 mm a dáme spolu s játry do mísy. Přidáme stroužek prolisovaného česneku, kuličky zeleného pepře, sůl a ostatní koření. Je potřebné směs aspoň trochu ochutnat, abychom upravili množství soli i koření. Vše dobře promícháme. Paštika by se měla vařit ve vodní lázni. Je možné použít např. silikonovou formu na bábovku. Plát tuku posolíme a potřeme česnekem. Vyložíme jím formu a na něj navršíme játrovou směs. Tuk přehneme a vytvoříme z něj obal. Formu vložíme do hrnce s vodou a vaříme alespoň dvě hodiny pod pokličkou. Poté ji vyjmeme a necháme vychladnout. Z paštiky se uvolní tekutina, kterou je potřeba slít a je možné ji použít jako základ polévky, protože je to velmi silný a chutný vývar. Z povrchu také odloupneme ztuhlé škraloupky tuku. Obsah formy vyklopíme na talířek, čímž paštiku připravíme k podávání.
Osobně hodnotím svůj výtvor jako chuťově dobrý, s výraznou chutí jater i koření, ale vzhledově není tak povedený, jak jsem měla v plánu. Výhodou by bylo větší množství jater a ostřejší mlýnek, který by játra umlel na kaši. V některých receptech je také doporučeno přidání vajíčka.
Přílohy
P7070104.JPG
P7060099.JPG
P7060096.JPG
Naposledy upravil(a) Anonymous dne 01 pro 2018 18:21, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paštika z kozích jater

Nový příspěvek od Hhippie »

Porad resim,co s vnitrnostmi. Nechce se mi tim krmit cizi psy,ale na druhou stranu ja nic vic nez srdce v omacce nejsem schopna pozrit...vyjma jatrove pastiky 😁 nikdy jsem sice zadnou vyrabet nezkousela,tak tohle me “nakoplo”! 😉

Prosim,mate nejaky napad,co pouzit misto platku tuku,do ktereho se to ma balit a v nem varit? To uz ted,po porazkach,fakt nesezenu.. Predem dekuji.
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paštika z kozích jater

Nový příspěvek od oreb1 »

Já myslím, že by tam nemuselo být vůbec nic. Já se spíš snažím ten tuk nějak využít. Taky by se mohl dát plátek špeku. Hhippie, není to paštika na mazání, aspoň ta moje ne, i když ji na chlebu s máslem máme. Trochu se mi rozpadá, měla jsem to dost hrubě umleté.
přezdívka
Příspěvky: 1340
Registrován: 22 lis 2018 11:53
Dal poděkování: 282 poděkování
Dostal poděkování: 987 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paštika z kozích jater

Nový příspěvek od přezdívka »

Třeba by místo mletí bylo dobré rozmixovat tyčovým mixérem, aby to bylo jemnější. A potom by to šlo i mazat a nedrobilo by se to.
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paštika z kozích jater

Nový příspěvek od oreb1 »

přezdívka: Ano, taky mě to potom napadlo, rozmixovat syrová játra. Ale dnes už drží paštika pohromadě líp, takže asi to chce nechat uležet.
Můj muž přišel ještě na další použití, kde ta hrubozrnnost je výhodná. Ohřál ji k bramborům a s kyselou okurkou to bylo moc dobré.
Ty mazací paštiky nejsou pravé paštiky, ale játrové krémy, většinou s přídavkem smetany nebo škrobu. Což je zase něco jiného a nemusí to být špatné. Paštika se krájí na plátky.
Hhippie, asi by šlo použít jako obal třeba vyčištěné tlusté střevo.
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paštika z kozích jater

Nový příspěvek od Hhippie »

Tak hokus pokus zacina.
Jeste cekam na manzela se zelenym peprem.
Plat nemam,zkusila jsem formu udelat jako na buchtu - vytrela sadlem a zatrela do toho cesnek. Tak uvidime,co to udela.
Vubec nemam poneti,kolik toho koreni tam ma jit. Jatra mi smrdi uplne desne,kort skopove,takze jejich oder jen tak nejake koreni neprebije. Predpokladam,ze behem varu jejich pach trochu ustoupi a naopak vystoupi to koreni.
Tak drzte palce. Deti me podporuji tak,ze se chodi koukat a komentuji veskrze necim jako, ze je to dost nechutny a smrdi to :lol:
Myslim si to same,ale to uz tak k jazrum proste patri. Je to proste zvlastni soucastka... :divis:
Tak uvidime,jestli z toho vyleze neco jedleho :D
Přílohy
D763265E-78E7-4A23-BB42-923EF33BC18F.jpeg
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paštika z kozích jater

Nový příspěvek od oreb1 »

Hhippie, já jsem si lízla, ale taky se mi nechtělo. Nevím, jestli je velký rozdíl mezi kozími a ovčími játry. Myslela jsem si, že moc ne. Držím palce.
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paštika z kozích jater

Nový příspěvek od Hhippie »

Tak...vysledek uz je. Je jedly. Nachuceni ok.
Nevim,jak udelat,aby to drzelo. Kdyby to melo byt mazaci,muselo by se tam za studena nejak dodat sadlo a tim to zjemnit a udelat mazacim...
Takze muj model drzi pohromade ve forme,ale jinak je drolivy. Delala jsem v mixeru na jemne kousky plus srdicko na drobno.

Ale proste porad je to z jater,no... :roll:
Takze to asi neni nase cesta... :|
Kazdopadne dekuji za motivaci :kyticka:
Přílohy
5FE3996B-8ABB-45B0-8A81-6DF89F7DD301.jpeg
31A3EEDE-482D-4A0E-B3FF-38933F48D58E.jpeg
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paštika z kozích jater

Nový příspěvek od oreb1 »

Našla jsem i nějaké recepty, kde přidávají máslo nebo vajíčko nebo smetanu. Ty to asi spojí a naředí játrovou chuť. A chuť se pak asi víc podobá tomu, co znáte z konzervy. Chtělo by to nevzdat a zkoušet. Taky to příště zkusím zase jinak, abych mohla porovnávat.
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paštika z kozích jater

Nový příspěvek od Hhippie »

Napadlo me, zkusit vzit cast a nejak ji rozmelnit s tim sadlem. S tou smetanou by se to asi muselo uvarit...takze “pozde” 🙂
Kazdopadne dekuji za podporu. :kyticka:
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paštika z kozích jater

Nový příspěvek od PavelIV »

Hhippie, můžeš zkusit nějakou s masem, nebude to tak játrový
:PavelIV:
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paštika z kozích jater

Nový příspěvek od oreb1 »

To máte dobrý nápad. Jestli jíte vepřové sádlo, šlo by to asi do něho zašlehat. Na něco přijdete.
přezdívka
Příspěvky: 1340
Registrován: 22 lis 2018 11:53
Dal poděkování: 282 poděkování
Dostal poděkování: 987 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paštika z kozích jater

Nový příspěvek od přezdívka »

Byla jsem si tady pro inspiraci. Zavezli jsme na jatka dvě sedmileté suffolské ovce. Domů jsem si vzala vnitřnosti a kýty a z toho ostatního mě udělají klobásy a tenké párky. Jasně, že k tomu přidají vepřové. Jedna játra už jsem zpracovala. Tady je jen psaný postup. Nejprve jsem nakrájela 3 velké cibule, potom asi 15 dkg špeku. Dala do největšího kastrolu co mám / 4 litry/, přidala trochu oleje - v mém případě slunečnicový - dala na mírný plamen - opravdu plamen, protože mám plynový sporák - osmahnout do světle žluta. Nakrájela jsem jednu velkou červenou papriku a ještě tu byla zapomenutá feferonka, tak jsem ji přidala taky. Přidala jsem to k cibuli se špekem a začala krájet rajčata. Mohlo jich být tak 3/4 kg. Opět jsem po pokrájení přidala do kastrolu a začala jsem zpracovávat játra. Nakrájela jsem je asi na 1 cm silné plátky a těch pak odkrajovala asi 2 cm kousky. Dala jsem si uvařit do konvice asi 1 litr vody. Játra jsem přidala k zelenině, zalila horkou vodou a dusila do měkka. Když byla játra měkká, tak jsem je osolila a opepřila. Zahustila jsem zátřepkou ze studené vody a polohrubé mouky. Nechala provařit a úplně nakonec přidala ostrý kečup. No a hrnec byl po okraj plný. Podávala jsem s vařeným bramborem. Že jsem průběžně míchala je snad každé hospodyňce jasné. No a z druhých jater si asi udělám z poloviny zavářku a z druhé poloviny zkusím udělat paštiku.
kosta
Příspěvky: 759
Registrován: 18 pro 2018 19:12
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 210 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paštika z kozích jater

Nový příspěvek od kosta »

také jsme dnes měli na oběd kozí maso Naše oblíbené jídlo je dušené kozí maso, přidám sáček
polévkové zeleninové směsi, kečup a do hotového vařené brambory. Podle potřeby zahustím.
Moc nám chutná je to naše oblíbené jídlo.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů