Kozí tlačenka

maso je maso
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kozí tlačenka

Nový příspěvek od oreb1 »

Potřebujeme co největší množství odřezků, blan, šlach apod., maso z pupku i s blánami, srdce, játra, případně jazyk, česnek, sůl, pepř, majoránku.
Blány a podobné odřezky z kýty, plecí a jiných částí, které odstraňujeme před kuchyňskou přípravou, spolu s masem z pupku vložíme do velkého hrnce, aby leželo v co nejnižší vrstvě, zalijeme vodou jen napůl a dáme vařit. Vaříme několik hodin, vypařenou vodu doléváme a maso obracíme. Do jiné nádoby dáme vařit srdce a játra, případně jazyk. Uvařené maso musí být měkké. Po uvaření blány a pupek přecedíme a polévku z nich dáme na chladné místo, kde ztuhne na rosol. Tento krok není nutný, ale je ověřením, že hotová tlačenka se nebude roztékat.
Maso, játra a srdce nakrájíme na kousky, přidáme i část masa z odřezků , které je do tlačenky ještě vhodné, a promícháme s lisovaným česnekem, se solí, pepřem a majoránkou. Rosol z polévky ohřejeme, smícháme s masovou směsí a krátce povaříme.
Původně jsem chtěla plnit směsí žaludek, ale nedokázala jsem jednou rukou držet naplněný žaludek a druhou ho zavázat. Rozhodla jsem se pro zjednodušení a tlačenku nalila do pekáče a nechala ji v něm ztuhnout.
Na obrázku je již ztuhlá tlačenka. Od vepřové tlačenky se trochu chutí odlišuje, ale není to příliš výrazný rozdíl. Je hodně libová a drží rosolem dobře pohromadě.
Přílohy
P9080261.JPG
Profesor1
Příspěvky: 8384
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kozí tlačenka

Nový příspěvek od Profesor1 »

Taky jste to tu mohla dát před 14 dny. To mě viseli na háku 4 kousci a dneska šli do mrazáku další dva. :cert:
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kozí tlačenka

Nový příspěvek od oreb1 »

Profesore, to máte napříště. Já to ještě před 14 dny neměla vyzkoušené. Nevěděla jsem, jestli z blan jde vyvařit dobrý rosol, jen mě to napadlo.
Máte psa, nazmar nic určitě nepřijde. Naši psi jsou taky asi naštvaní, že na ně zbyde míň :vytlem: .
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti