Ovčí kuchařka

maso je maso
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ovčí kuchařka

Nový příspěvek od Janina »

Až nastanou dlouhé zimní večery, bude praskat oheň v plotně a vy dostanete chuť na pořádný kus masa z vlastního chovu. Začtěte se.
http://www.bezpecnostpotravin.cz/UserFi ... i_ovce.pdf


POLÉVKY
MARINÁDY A OMÁČKY
PLEC – JEHNĚČÍ
PLEC – SKOPOVÉ
KOTLETA – JEHNĚ
KOTLETA – SKOPOVÉ
JEHNĚČÍ KÝTA
SKOPOVÁ KÝTA
KRK, BOK, OŘEZ, KLIŽKA
VNITŘNOSTI
PŘÍLOHY


Dobrou chuť.
Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 4216
Registrován: 09 říj 2018 21:24
Dal poděkování: 1362 poděkování
Dostal poděkování: 785 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovčí kuchařka

Nový příspěvek od arus »

Nikdy jsem neděla jehněčí klobásky a chtěla bych to letos zkusit. Máte někdo svůj recept, který se používáte? Podělte se, prosím... :kyticka:
:arus:
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovčí kuchařka

Nový příspěvek od Janina »

Arus dělali jsme jen jednou, k beranovi jsme přikoupili vepřové, byly chuťově výborné, trochu sušší, sem tam se rozpadaly. Zádrhel je, že nemáme pořádný mlýnek. Na semletí a hlavně plnění. Ale určitě se najdou zkušenější. Ráda se také přiučím.
Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 4216
Registrován: 09 říj 2018 21:24
Dal poděkování: 1362 poděkování
Dostal poděkování: 785 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovčí kuchařka

Nový příspěvek od arus »

Janinko, přemýšlela jsem, že přidám buček, kamerunky jsou hodně libové, tápu s kořením, jestli stačí přidat jen pepř, sůl, kmín, nebo i něco dalšího? :medved: (Tento míša je sympoš, horší je to s tím živým, co se nám tady usadil a je stále drzejší) :nesouhlas:
:arus:
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovčí kuchařka

Nový příspěvek od Janina »

Arus přemýšlela jsem chvilku, jaký míša se nám tady na foru usadil a co tady provádí. :D
Chápu, že živého bych v lese a na lukách potkávat se psi nechtěla.
S kořeněním jsme se necrcali moc. Pepř, sůl do některých česnek, nebo koření Gyros. Bůček je skvělej, na prát. Tohle vypadá moc dobře. Například. Klidně bych to dle tohoto udělala. https://nase.dobrotynakazdyden.eu/recep ... ci-klobasy
Jak říkám, pepř, sůl, kmín do všech a pak do některých česnek, někam gyros, někam pálivku papriku.
Uživatelský avatar
arus
Příspěvky: 4216
Registrován: 09 říj 2018 21:24
Dal poděkování: 1362 poděkování
Dostal poděkování: 785 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovčí kuchařka

Nový příspěvek od arus »

Janinko, dík...na česnek bych málem zapoměla. Jenže mi bouchla udírna. Počítala jsem s tím, že budu udit v naší rodinné udírně, ale prý je mimo provoz. Hledám náhradní řešení, protože chuť na domácí klobásky je veliká, tak co teď s tím? :divis:
Máte zkušenost s elektrickou udírnou? :o
:arus:
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovčí kuchařka

Nový příspěvek od Janina »

Ne to nemám. Obešla bych sousedy na vsi, kdo má udírnu. Nebo bych si poradila např. http://blog.grilykrby.cz/recenze-udirny ... ountain-57
Uživatelský avatar
Tedysek
Příspěvky: 766
Registrován: 10 říj 2018 10:12
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovčí kuchařka

Nový příspěvek od Tedysek »

Za 14 dní budu mít půlku jehněte. Prosím prosím, co nejjednodušší, nejrychlejší, nejchutnější a hlavně osvědčené recepty, máte? Znáte mě - prosím polopatě pro kuchařského barbara. :))
:tedysek: :tedysek: :tedysek:
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovčí kuchařka

Nový příspěvek od Janina »

Eliško z jehněte můžeš dělat jakákoliv obvyklá i neobvyklá jídla. Z kýty biftek, čínu, guláš, perkelt. Žebra a krk pečená s česnekem, gyrosem, potřená hořčicí. Oreb tuhle dávala žebra dušená v zelenině. Můžeš vařit boršč. Z kotlet minutky.
Jak je výše ovčí kuchařka tak tam jsou také moc pěkné recepty, jednoduché, je tam i rozdělení masa.
Jak píšeme recepisy ve vlákně co dnes vaříme a i jinde jsme také dávali, co jsme vařili.
Jehněčí maso je výborné a nepotřebuje dlouhou úpravu, spíše kratší, je hned měkké. Je to mňamka.
Základní koření je česnek, rozmarýn, dobromysl, tymián, zázvor.
Uživatelský avatar
Tedysek
Příspěvky: 766
Registrován: 10 říj 2018 10:12
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovčí kuchařka

Nový příspěvek od Tedysek »

Tak mám doma jehněčí. půlku beránka. Bohužel nevím plemeno, ale zkusím dojistit.
Dneska se chci pustit do vnitřností - játra, srdíčko a ledvinky. Pro jistotu udělám i "záložní" véču. Kdyby nechutnalo. :))
Překvapilo mě, že je na jehněti poněkud málo masa. Celé jehně poražené mělo asi 12kg. Prý bylo i pře poážkou menší. Třeba vůbec netuším kde vzít na tom chudákovi maso na plátky (steaky? medjlonky? Nevím, ještě jsem nedostudovala Janinky odkaz)
Ale po čem toužím, je šašlík. Ten jsem jednou ochutnala. Sice nevím jestli byl jehněčího, ale moc mi to chutnalo. :)
Přítul jako mentálně zarytý odpůrce jehněčího a kůzlečího kvůli smrau včera konstatoval, že jetli mu to nebude chutnat, tak celé jehně si ním sama. :))
Ale věřím, že to nakonec dopadne dobře. Takže hospodyně a ovčáci... Držte palce! :))
:tedysek: :tedysek: :tedysek:
přezdívka
Příspěvky: 1340
Registrován: 22 lis 2018 11:53
Dal poděkování: 282 poděkování
Dostal poděkování: 987 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovčí kuchařka

Nový příspěvek od přezdívka »

Tedysek píše: 21 zář 2019 20:37 Za 14 dní budu mít půlku jehněte. Prosím prosím, co nejjednodušší, nejrychlejší, nejchutnější a hlavně osvědčené recepty, máte? Znáte mě - prosím polopatě pro kuchařského barbara. :))

Nejprve bych si vybrala osvědčený recept a místo třeba vepřového nebo hovězího ho udělala z jehněčího masa.
Na oslavu manželových 70 jsem dělala kotel guláše z obou kýt 7 leté ovce suffolk. A každému chutnal. Protože kdyby nechutnal, tak by si asi nešel pro přídavek.
Základ jsem udělala z velkého množství cibule a hlavičky česneku a nakrájela jsem asi 1 kg paprikových lusků na nudličky. Potom maso a dělat velmi pozvolna, aby se chuť zeleniny a koření pěkně natáhla do masa. Koření má asi každý své oblíbené. To bych neměnila.
Tak ať se zadaří.
Uživatelský avatar
irčan
Příspěvky: 2771
Registrován: 28 črc 2019 14:43
Dal poděkování: 983 poděkování
Dostal poděkování: 401 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovčí kuchařka

Nový příspěvek od irčan »

Ovce po Isladsku:
https://zena-in.cz/clanek/ovce-same-ovce
No původně sem hledal co s ovčím žaludkem.
Skoti só echtcool:
https://www.cestovinky.cz/clanek/extrem ... at-slozeni
Vždycky sem chtěl vidět co je za tým kopcem na obzoru!Irčan.
Demokracie je když dva vlci a jedno jehně hlasujó co bude k večeři.
Svoboda je když dobře ozbrojený jehně odmítne výsledek hlasování.
Benjamin Franklin.
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovčí kuchařka

Nový příspěvek od Františka. »

S ovčím jako s kravským.
Zaujalo mě, že uvařená varlata nakládají do syrovátky. Ani ne kvůli varlatům, ale ten způsob zpracování. Něco jako utopenci. Myslím, že by stálo za to vyzkoušet nějaké jiné maso takhle naložit. Bude pak asi křehké nakyslé, ale ne tak jako z octa, a vydrží dlouho.
Jana P.
Příspěvky: 6018
Registrován: 17 bře 2020 11:51
Dal poděkování: 5136 poděkování
Dostal poděkování: 5587 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovčí kuchařka

Nový příspěvek od Jana P. »

Irčane jedla jsem haggis přímo ve Skotsku , v restauraci u jezera Lochness. S bramborovo mrkvovou kaší. Je to hodně podobné krvavému prejtu. Dobré to bylo.
:bosorka: Janina
Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů