Maso v sádle

maso je maso
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Maso v sádle

Nový příspěvek od oreb1 »

Nevíte někdo něco bližšího o pečeném mase, které je zalité sádlem? Pamatuju si na něco takového z dětství od kamarádky. Měli nějaký kameninový soudek, ve kterém měli pečené maso zalité sádlem. Vydrželo to dlouho. Ale nevím, jak dlouho :usmev: , prostě si spíš pamatuju, že měli ten soudek na schodech do sklepa, maso tam měli, i když nebylo čerstvě po zabijačce. Nemáte někdo něco takového vyzkoušené?
Uživatelský avatar
Bekkky
Příspěvky: 1157
Registrován: 11 říj 2018 13:43
Dal poděkování: 234 poděkování
Dostal poděkování: 519 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Maso v sádle

Nový příspěvek od Bekkky »

Myslím, že se to dělá v podstatě jako konfit, teda že se maso peče za nízké teploty dlouho v sádle až je měkké. Pak se to dá do nádoby tak, aby nahoře byla vrstva sádla a nemohl k tomu vzduch. Takhle to v chladu vydrží tak 3-4 týdny. Ale aby se postupně odebiralo, to neznám, když se vrstva sádla naruší, musí se to spotřebovat.
Nejhorší smrt je z vyděšení.... :slunce: :dest:
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Maso v sádle

Nový příspěvek od oreb1 »

Díky, Bekkky. Nakonec jsem to udělala takhle: Pekla jsem několik hodin dost osolených opepřených kozích žeber na česneku, obrala a zase znova pekla, až se pěkně vypeklo sádlo. Zajímavé je, že při tom dlouhodobém pečení ani není jako lůj, spíš opravdu jako sádlo, dá se i mazat. Po upečení jsem to naskládala do kbelíku s víkem, zalila sádlem a uložila do chladna. Nepočítám tedy, že to vydrží rok, ale měsíc dva by mohlo. Až odeberu nějaké maso, rozpustím trochu tuku a zase povrch uzavřu. Stejně se asi sní brzy. Je to dobré i za studena a za tepla k bramborovým knedlíkům a zelí nebo i jinak to přijde vhod. Nemám už sklenice na zavaření a ani se mi to nechce dělat, tak vyzkouším tenhle postup, když už je chladno.
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Maso v sádle

Nový příspěvek od oreb1 »

Další zpráva o pečeném kozím mase. Uplynulo 6 týdnů, už skoro žádné nemáme. Bylo v plastovém kbelíku s víkem v ledničce, protože bylo ještě dost teplo a nemám studený sklep. Občas jsem vytáhla kousek, někdy jsem ho musela vykrojit z celku. Dalo se to jíst i studené s hořčicí a chlebem. Také jsem maso používala k rychlému vaření. Usmažila na tuku od masa cibuli a koření, případně zeleninu, do toho přidala kousky tohoto masa a chvíli dusila. Bylo to brzy hotové a dobré.
Povrch jsem tukem po odebrání nezalévala, nekazilo se to. Jen jsem kbelík co nejrychleji zase zavřela a vrátila do ledničky.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 9 hostů