Květáková nádivka

Pěstování ovoce, zeleniny, bylinek apod.
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Květáková nádivka

Nový příspěvek od oreb1 »

Květáková nádivka (variace na tradiční štědrovečerní bezmasý pokrm)
Potřebujeme květák, 3 rohlíky, trochu mléka, 3 bílky, strouhaný muškát, uzené nebo marinované tofu (můžeme vynechat), trochu uzené papriky, cibuli, petrželovou nať, olej, pepř, máslo, sůl.
Květák uvaříme do poloměkka a nasekáme nadrobno. Rohlíky nakrájíme na plátky a namočíme do mléka tak, aby zvlhly, ale nebyly rozmočené. Cibuli nakrájíme na kostičky a na oleji necháme zesklovatět. Tofu nakrájíme na drobné kostičky. Namočené rohlíky rukou rozmačkáme na hrubou kaši, přidáme sůl, muškát, uzenou papriku, pepř, petrželovou nať a tofu a důkladně promačkáme a rozmícháme. Vmícháme květák. Směs ochutnáme, upravíme podle své chuti. Z bílků ušleháme sníh a lehce ho vpravíme do směsi. Pekáč vymastíme a směs do něj narovnáme. Navrch nakrájíme kousky másla. Pečeme v rozehřáté troubě při teplotě kolem 160 stupňů, dokud není povrch zbarven zlatohnědě.
Nádivku můžeme podávat teplou s brambory nebo bramborovou kaší nebo studenou bez přílohy.
(V původním receptu není obsažen květák, paprika ani tofu. Tato nádivka byla tradiční postní pokrm v lépe situovaných rodinách v oblastech bez rybníků a ryb.)
Přílohy
P7290131 (1).JPG
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Květáková nádivka

Nový příspěvek od Janina »

Pak tedy toho v původním předpisu obsaženo moc není. :slunce:
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Květáková nádivka

Nový příspěvek od oreb1 »

Janinko, není, je to v mléce namočené bílé pečivo s muškátem a pepřem načechrané bílky a omaštěné máslem. Hlavní je ten muškát. Ale chutná to moc dobře i bez květáku a tofu.
Nevím, ale napadlo mě, jestli to není nějaký předchůdce bílé vánoční klobásy, protože tam se původně taky nedávalo maso, jen koření, tuk a housky. Jinde měli ryby, kde nebyly, jedli na Štědrý den večer tohle. Chudší asi kubu, zelňačku apod.
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Květáková nádivka

Nový příspěvek od Janina »

Pomalu se přibližují Velikonoce. To je u mne čas na nádivku vcelku beze všeho. A v podstatě jedna z mála příležitostí, kdy koupím kuře. Posnažím se sehnat přirozeně vyrostlé kuřátko.
Vezmu pekáč, vymastím ho máslem, kuřátko naporcuji na menší kousky a rozložím po pekáči. Vezmu bílé pečivo, namočím ho do mléka, zaběhnu pro mléko k sousedě, má kravku, smíchaného s více domácími vejci. Osolím, opepřím, nakrájím množství kopřiv či petrželky, bršlice, ptačince žabince...... A, pravda, velmi důležitý je muškát, květ či oříšek. Důkladně prohnětu. Navrstvím na kuřátko do pekáče, peču, ke konci ještě pokápnu více máslíčkem. :slunce:
Uživatelský avatar
Javorka
Příspěvky: 1698
Registrován: 14 říj 2018 18:10
Dal poděkování: 1752 poděkování
Dostal poděkování: 737 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Květáková nádivka

Nový příspěvek od Javorka »

S kuřátkem jsem nezkoušela. Dělám klasiku s uzeným. Mám raději do nádivky květ a oříšek do polévky. Jinak ještě dávám česnek a aspoň trochu libečku. Vždycky si aspoň trochu usuším. Často ještě neroste i když kopřivy už jsou dávno venku.
Odpoledne se pak sejdeme u známých, přinese nádivky a ochutnáváme. Každá je jiná. :)
:433:
přezdívka
Příspěvky: 1340
Registrován: 22 lis 2018 11:53
Dal poděkování: 282 poděkování
Dostal poděkování: 987 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Květáková nádivka

Nový příspěvek od přezdívka »

Včera jsem dělala zeleninové lívance. Trochu jsem se inspirovala na internetu a potom jsem zkombinovala co bylo doma. Asi dvě lžíce ovesných vloček jsem zalila vařící vodou, jen co by byly ponořené. Pak jsem oloupala kousek celeru - možná tak 15 dlg a nastrouhala na jemném struhadle k vločkám. Potom jsem přistrouhala 4 ružice brokolice. Tu jsem měla mraženou. Vrazila jsem k tomu 5 vajec a asi 5 lžic mléka. Trochu soli a trochu pepře. A začala jsem pomalu zahušťovat. 2 hrsti strouhanky a pak jsem po troškách přisypávala hladkou mouku až to mělo konzistenci lívancového těsta. No potom už s tím na pánev a na oleji osmažit z obou stran dozlatova. Původně jsem chtěla dělat celer jako řízek, ale protože vím, že bych s tím u mého muže narazila, tak jsem do jídla celer propašovala takhle.
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Květáková nádivka

Nový příspěvek od Janina »

Muselo to být moc dobré. :slunce: Já dělala celer jako řízek v pondělí. Náhoda, že? S bramborem a domácí tatarkou.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů