Sýry

Výrobky z mléka
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Františka. »

Je mi teda divné, že by sýr napadal jen tenhle jeden druh much. Znamenalo by to opravdu, že je máme i u nás, vždyť na zralý sýr vždycky přiletí nějaká, proto se chrání poklopem. A o olomouckých se říkalo, že jsou nejlepší, když lezou. Což je možné, ale díky, nechci :usmev: .
Profesor1
Příspěvky: 8380
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Profesor1 »

Ty olomócké tvarglé jsou čerstvé opravdu takové nic moc oproti těm uzrálejším, tekutějším. Dokonce se zalévají i tím pivem, aby ještě trošku víc nakvasily a byly takové peprnější.
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Františka. »

Jo, to jo, ale tím lezením se myslí pohyb červů, teda larev, aby mě někdo neopravil. Prý se to tak nechávalo schválně, ale nevím, jen jsem slyšela.
Profesor1
Příspěvky: 8380
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sýry

Nový příspěvek od Profesor1 »

Ono na tom by nemělo být nic špatného (proteiny zdarma), pokud by výměšky těch červů nevytvářely nějaký toxín.
Červivé houby mě nevadí, ale ty si upravuji tepelně. Když vidím co žerou v Asii za potvory, tak je to jen o zvyku. Zatím nemusím mít všechno :vytlem:
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti