Tvaroh

Výrobky z mléka
Uživatelský avatar
Augenblick
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2018 23:23
Dal poděkování: 1557 poděkování
Dostal poděkování: 1700 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tvaroh

Nový příspěvek od Augenblick »

Vyzkoušel jsem vše možné i nemožné (samovolné kysání, octem, citrónovou šťávou) a nakonec mi sedl tento postup :
Mléko ohřeji na 30 stupňů a přidám mezofilní kulturu Beta DL 3,5 , nechám hoďku v klidu a potom přidám syřidlo (na 10l mléka 2ml Chy- max plus). V pokojové teplotě nechám do druhého dne, sýřeninu pak nakrájím na hodně velké kousky, vyberu z kastrolu a dám do velkého cedníku vyloženého plachetkou do druhého dne vykapat. Výsledek je jemná smetanová chuť. Co nesním hned, dám do mrazáku. Včera jsem dělal z kravského mléka, ale musím říct že z kozýho je absolutně top!

Obrázek
Tykat, díkes ....
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od Janina »

augenblick, vypadá to nádherně! :279: :176: :437:
Klára to má také vymazlené. Moc ráda ji čtu.
https://conovehonakopci.cz/2009/03/domaci-tvaroh/
Uživatelský avatar
Moonika
Příspěvky: 484
Registrován: 09 říj 2018 23:07
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 97 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od Moonika »

augenblick aj ja robím takisto a milujeme ho len toho syridla(ten istý druh) dávam oveľa menej asi 0,6ml na 10l
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od oreb1 »

Já nepoužívám žádné kupované kultury ani na tvaroh ani na sýry. Laktoflóra je všude kolem nás, pokud někdo není dezinfekční maniak :-) . Ale nic proti tomu nemám. Takže mléko nechám zkysnout při teplotě místnosti. Když chci jemnou chuť, nechám jen mírně nakysnout, do buchet a na chleba nebo na zklihnutí víc. Někdy to trvá dva, někdy pět dní. Když potřebuju do druhého dne jen mírně nakyslé mléko, přidám syrovátku z tvarohu z minulé výroby a jde to rychleji.
Pak mléko zahřeju na teplotu od 40 do 70, zase podle toho, jaký chci mít tvarohu. Nenižší teplota je na jemný krémový tvaroh, vyšší na sušší drolivější tvaroh. Nedělám pořád stejný, to by se přejedlo. A až vychladne, nechám překapat.
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od PavelIV »

Oreb, takto to dělala máma, když jsme měli krávu. Ale asi neřešila tu teplotu, protože jí vždycky vyšel ten drolivej, dobrej tak na vdolky :ajeje:
:PavelIV:
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od oreb1 »

Pavle, on se dřív prostě dělal drolivej, víc vydrží. A naklihnutí je taky lepší. Když se nechá naklihnout ten jemnější, je dost řídký, pustí pak ještě vodu na povrch a není to ono. Ale zase nasladko nebo na pomazánky je lepší. Na syrečky to chce ještě víc zahřát. Ale mám jen kozí a syrečky z něho jsou moc výrazné, takže radši jen naklihlý tvaroh.
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od PavelIV »

Já to asi jen tak dělat nebudu, ale co znamená "naklihlý"? :nevim:
:PavelIV:
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od oreb1 »

Zralý, podobný syrečkům. Smícháte se solí a kmínem, já dávám i trochu pepře, dáte do nádoby zakryté látkou, aby tam mohl vzduch, a občas promícháte. Postupně začíná smrdět, je mazlavější a nakonec z něho je něco, co se podobá syrečkům. Jsou tam stejné bakterie, ale tvaroh nebyl tak suchý, takže působí trochu odlišně. Je to dobré, běžně se to dělalo z tvarohu.
Uživatelský avatar
Augenblick
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2018 23:23
Dal poděkování: 1557 poděkování
Dostal poděkování: 1700 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od Augenblick »

Dělám podobně, akorát se solí a kmínem přidám na jemno nakrájený kousek olomouckého syrečku, udělám malé placičky které vyskládán do kameňáku a nechám alespoň 2 týdny odležet, obden placičky otáčím. Mňamkózní..
Tykat, díkes ....
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od oreb1 »

Pokud sušší tvaroh osolíme a okmínujeme hned na začátku před zráním, budou z toho spíš syrečky. Když necháme jemný ne úplně suchý tučnější tvaroh zrát bez soli, podobá se zralý spíš camembertu. Posolí se potom. Podle podmínek, jaké v tvarohu připravíme, se množí některé bakterie víc a některé míň a to ovlivní chuť.
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od Tada »

Dloho se mi nedařil kozí tvaroh zkoušel jsem ho s kultůrou a syřidlem i bez a to se mi nedařilo buď to bylo kyselé nebo to bylo cítit kozinou. Ale pak se mi povedl kefír tak jsem uďelat tvaroh z kefíru - zahřát kefír a nechat okapat- sladký tvaroh z kefíru - zahřát kefír a dát do toho stejný díl mléka a dát scedit a okapat oba tvarohu lze mírně rukou vylisovat.
Používal jsem je na domaci tvarohovou zmrzlinu (tvaroh,mléko dle konzistence tvarohu,cukr,ovoce, rozmixovat a dát zmrazit )
Předvčerejšky jsem si zašel pro kravské mléko a nechal přes noc ze v neděli udělám tvaroh přes noc se tam usadila vrstva smetany ale stejně jí bylo málo tak jsem jí tam nakonec nechal . Recept jsem dělal podle domácího mlékaře (zpasterovat chladit na 28 přidat kulturů a nechat hodinu a přidat syřidlo )akorát mě ukáplo víc sýřidla něž by mělo tak za dvě hodiny se to srazilo ale nechal jsem to přes noc A ráno tam plavala koláč tvarohu v syrovátce tak jsem to rozkrájel zahřál tak na 30 stupňů nechal odkapat a trochu rukou přilisoval. A povedl se .
Zítra mě čeká těžký úkol udělat tento sýr https://www.mamincinyrecepty.cz/syr/tvrdy-syr-z-tvarohu (ta citronova šťáva tam není potřeba ale je to jistota že se to srazí) já ho ďelal několikrát s kupovaným tvarohem a domácím mlékem . Ten se poved dokonce i bez citrónové šťávy. Ale když jsem to zkoušel s domácím tvarohem i mlékem tak se tam tvaroh rozpustil A pak už byla citronová šťáva k ničemu. Ten to recept my dál jeden pán z vesnice který měl jersey ale pak jí prodal proto z měl úraz a pamatuji že když ten sýr donesl tak se po něm jenom zaprášilo (dělal ho právě bez citrónové šťávy. )
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11576
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5321 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od Hhippie »

Dost se těším na to, že je kravenka březí a že budu ukrádat teleti, než bude zvládat vše vypít... když krmíme jádro, osaháváme všude. Je v pohodě i při sahání na vemeno, tak snad bude spolupracovat.. právě takové dobroty jako pomazánky z domácího tvaru mi chybějí... :andel:
:Hhippie: Bubáci forever!
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od Tada »

Jo to já taky akorát o červinkách říkají že jsou to divošky tak nevím i když každá kráva originál. Ale já to mám daleko aź v lednu budu připouštět. Osahával se taky nechá na břichu a na vemeni. Ale aby to nebylo jako s kozou nechala si sahat na vemeno když byla březí a když odešli kůzlata tak už to bylo horší ale pravda že měla narvane vemeno.
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od Františka. »

Tado, nechci se Vás dotknout, ale ježkovy voči, proč chcete dělat zrovna tohle? To se ani sýrem nazvat nedá. Proč si neuděláte pořádný sýr a budete tam matlat máslo a sodu? Asi mám moc tvrdá slova, to mi promiňte :stydim: . Ale mléko je takový dar, že mám pocit, že tohle si nezaslouží. Tam už nezůstane jediná bakterie ani enzym, všechno je uvařené. To je ještě mnohem horší než pasterace mléka.
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11576
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5321 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od Hhippie »

Jakože ochočujete červinku? Ty dexteři jsou kliďasové. Tahle jalovice přišla úplně neosahaná ze stáda a s člověkem je od začátku úplně v pohodě a krotká. Zatím se jí nic zlého nedělo, tak ví akorát to, že člověk nosí jídlo a je dobrý na to, že podrbe tam, kde to ona sama nezvládne :vytlem:
:Hhippie: Bubáci forever!
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od Tada »

Františka kdybyste ochutnala tak pochopíte.Nic víc vám k tomu asi neřeknu.
Hhippie jj červinku ochočuji :vytlem: Když žere tak se nechá drbat úplně všude ale když si postaví hlavu tak jí moudří jenom klacek. :jakoby:
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3330 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od Františka. »

Nojono, mně to připadá jako znehodnocení, ale jíst to budete Vy, ne já, takže si s mým komentářem hlavu nedělejte :usmev: .
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od Tada »

Nojo každému to připadá jinak máte asi pravdu že tam nic živého není ale kdybyste o chutnala :vytlem: (ale to vy nechcete )nebojte pořádný sýr dělám taky halloumi po tom se jen zapráší :andel:
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od Tada »

Jo a ještě jsem k tomu sýrů zapomněl dodat že když jsem jednou udělal ten sladký tvaroh tak jsem ho dal do hrnce jenom s tým máslem a sodou ale škody jsem dal moc a bylo to takový mazlaví a nedobrý takže kdyby to někdo zkoušel tak na sodu pozor.
Tada
Příspěvky: 638
Registrován: 29 úno 2020 10:29
Dal poděkování: 755 poděkování
Dostal poděkování: 455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvaroh

Nový příspěvek od Tada »

Tak dnes jsem se vrhnul na ten sýr sody jsem dal jenom na špičku nože A citrónové šťávy jenom pár kapek . Už proběhla i první ochutnávka příště musím dát více soli případně i čili nebo něco dalšího. Ale jinak na to že jsem ho dělal jenom párkrát výborný. (františko promiňte :ruzicka: )
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů