Čteme a píšeme, sdílíme.. Malochov žije jen díky vašim příspěvkům! Pro další fungování však potřebujeme doplnit finance na účtu. Předem děkujeme za vaší podporu! č. účtu: 123-1207850277/0100

Odlétly uz vlaštovky?

přezdívka
Příspěvky: 1583
Registrován: 22 lis 2018 11:53
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 1254 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odlétly uz vlaštovky?

Nový příspěvek od přezdívka »

Tahle seděla na anténě televizní. Ještě by si mohla vybrat anténu od internetu. :vytlem:
Františka.
Příspěvky: 11365
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 5755 poděkování
Dostal poděkování: 4892 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odlétly uz vlaštovky?

Nový příspěvek od Františka. »

Máte na mysli, že si z antény obhlížela stav a rozhodovala se?
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 14469
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 3624 poděkování
Dostal poděkování: 6731 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odlétly uz vlaštovky?

Nový příspěvek od Hhippie »

Františko, tohle mám na Malochovu nejradši! Že se pak mají lidé chuť poznávat i osobně! :srdicko:
Doufám, že to byl fajn čas…
:Hhippie: Bubáci forever!
Františka.
Příspěvky: 11365
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 5755 poděkování
Dostal poděkování: 4892 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odlétly uz vlaštovky?

Nový příspěvek od Františka. »

Bylo, jen to bylo krátké. Dva chovatelé na jednom místě mají pořád o čem mluvit.
Jana P.
Příspěvky: 7192
Registrován: 17 bře 2020 11:51
Dal poděkování: 6162 poděkování
Dostal poděkování: 6991 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odlétly uz vlaštovky?

Nový příspěvek od Jana P. »

První vlaštovka viděna na pastvině letos 7.4. Na dvoře ještě nejsou.
:bosorka: Janina
Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
Dena
Příspěvky: 432
Registrován: 21 úno 2020 20:11
Dal poděkování: 1877 poděkování
Dostal poděkování: 607 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odlétly uz vlaštovky?

Nový příspěvek od Dena »

U nás první vlaštovky dnes odpoledne, moc ráda je vidím.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů