Čteme a píšeme, sdílíme.. Malochov žije jen díky vašim příspěvkům! Pro další fungování však potřebujeme doplnit finance na účtu. Předem děkujeme za vaší podporu! č. účtu: 123-1207850277/0100
Husy
-
přezdívka
- Příspěvky: 1583
- Registrován: 22 lis 2018 11:53
- Dal poděkování: 467 poděkování
- Dostal poděkování: 1254 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Husy
Husy se od jara do podzimu pasou. Pížmovky to samé. Podestýlám je senem o které už kozy nemají zájem. Pokaždé, když jim hodím hromádku, tak počkám, až ji prozkoumají a přeberou a teprve potom rozhrnu po ohrádce.
-
přezdívka
- Příspěvky: 1583
- Registrován: 22 lis 2018 11:53
- Dal poděkování: 467 poděkování
- Dostal poděkování: 1254 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Husy
Koupila jsem husám směs pro lepší kvalitu násadových vajec. V loňském roce jsem měla první vejce už 31.1. Jelikož tu mám ještě pekáčové husy, tak jsem je rozdělila a ty, od kterých bych chtěla líhnout zavírám zvlášť a mají lepší krmení. No a ty pekáčové začaly snášet. První vejce bylo 15.2. a ty od kterých se to čeká na nějaké snášení dlabou. Vejce jsem spotřebovala do piškotové bublaniny. Budu mít víc přebytků slepičích vajec na prodání.
- PavelIV
- Příspěvky: 7067
- Registrován: 10 říj 2018 07:57
- Dal poděkování: 6496 poděkování
- Dostal poděkování: 3895 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
-
Františka.
- Příspěvky: 11365
- Registrován: 16 zář 2020 08:37
- Dal poděkování: 5755 poděkování
- Dostal poděkování: 4892 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Husy
Jestli ono to není tím, že když se krmí až moc dobře, plodnost naopak klesá. Hnojený zalévaný kaktus taky nekvete.
-
přezdívka
- Příspěvky: 1583
- Registrován: 22 lis 2018 11:53
- Dal poděkování: 467 poděkování
- Dostal poděkování: 1254 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Husy
Pekáčové dostávají jenom oves s ječmenem a ty chovné mají polovinu nahrazenou granulema, které mají podpořit snášku a líhnivost. S tou líhnivostí se teprve uvidí, ale o snášce začínám pochybovat.
- Hhippie
- Administrátor fóra
- Příspěvky: 14469
- Registrován: 10 říj 2018 13:32
- Dal poděkování: 3624 poděkování
- Dostal poděkování: 6731 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Husy
A ty pekáčové proč nemohou vyvést mladé?
Příběh je to vtipný. Zvířata nám dnes a denně názorně ukazují, že je ale vůbec nezajímá, co si my myslíme a přejeme!
Přeji, aby ty “správné” dostaly rozum a líhnutí dobře klaplo
Příběh je to vtipný. Zvířata nám dnes a denně názorně ukazují, že je ale vůbec nezajímá, co si my myslíme a přejeme!
Přeji, aby ty “správné” dostaly rozum a líhnutí dobře klaplo
-
přezdívka
- Příspěvky: 1583
- Registrován: 22 lis 2018 11:53
- Dal poděkování: 467 poděkování
- Dostal poděkování: 1254 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Husy
Protože jsou sourozenci a předpoklad líhnutí a životaschopnosti housat je špatný. To už je lepší ten piškot.
- Hhippie
- Administrátor fóra
- Příspěvky: 14469
- Registrován: 10 říj 2018 13:32
- Dal poděkování: 3624 poděkování
- Dostal poděkování: 6731 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- DAD David Abrahám
- Příspěvky: 5134
- Registrován: 10 říj 2018 15:33
- Dal poděkování: 2381 poděkování
- Dostal poděkování: 5186 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Husy
Už nesou několik dní, jsou pěkně schovaný
na práci mám jen dvě ruce a dvě nohy, sedět můžu jen na jednom místě
-
Profesor1
- Příspěvky: 9481
- Registrován: 22 lis 2018 08:43
- Dal poděkování: 4443 poděkování
- Dostal poděkování: 5047 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Husy
Čtyři housata na čtyři husy. Nádhera
. No jedna ještě sedí, tak uvidíme jestli něco přibyde. Začínají snášet ještě do mrazů, tak nevím jestli tam je chyba 
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
-
Františka.
- Příspěvky: 11365
- Registrován: 16 zář 2020 08:37
- Dal poděkování: 5755 poděkování
- Dostal poděkování: 4892 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Husy
Asi k nim dorazila zpráva, kolik hus je u Kouťáka a obávají se, že jich bude moc a Země je neuživí. Dobrovolně omezily rozmnožování v zájmu druhu
.
-
Profesor1
- Příspěvky: 9481
- Registrován: 22 lis 2018 08:43
- Dal poděkování: 4443 poděkování
- Dostal poděkování: 5047 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Husy
Spíše neví, že zdejší zem je mlékem a medem oplývající.
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
-
Františka.
- Příspěvky: 11365
- Registrován: 16 zář 2020 08:37
- Dal poděkování: 5755 poděkování
- Dostal poděkování: 4892 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
-
Profesor1
- Příspěvky: 9481
- Registrován: 22 lis 2018 08:43
- Dal poděkování: 4443 poděkování
- Dostal poděkování: 5047 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Husy
Ale Františko no táááák. Všichni kromě Babiše ví, že aby bylo mléko musí být tráva, aby bylo plné strdí musí být květiny = více méně zase tráva.
Tak trošku důvěřujte tomu co píšu.
Tak trošku důvěřujte tomu co píšu.
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů