Někdo se splašil a hned očkoval, já to nechtěla, protože prý v posledním očkovacím období, když tudy prolétla, způsobovala vakcína neplodnost u beranů a aborty u bahnic… ale teď nic nemnožím, tak mi mohou být tyhle vedlejší účinky jedno. A vzhledem k tomu, že mi přišla zpráva, že pro svod ovcí v Lysé v říjnu budou požadovat naočkování proti KHO, tak jsem se o to zase začala zajímat.
Navíc psala chovatelka, od které mám letošní skudde, že to chytli a dost těžce to nesou…
Tak zas obvolávám vety v okolí a snažím se sehnat někoho, kdo bude ochotný… zase děsný problém. Stejně jako s odběry krví kvůli KU… takže nevím úplně, v čem je problém, ale prostě to problém je