Obtěžující štěkání

Pes, nejlepší přítel člověka. Co pěkného nás společně čeká? Doporučte plemeno. Vybíráme štěňátko. Barf kontra granule. Odčervení, očkování, čip. Cvičák ano či ne? Venku nebo v bytě? Péče o starého psa.
Uživatelský avatar
xchipsy
Příspěvky: 903
Registrován: 25 říj 2018 09:47
Dal poděkování: 135 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obtěžující štěkání

Nový příspěvek od xchipsy »

Vidí naprosto perfektně. Potřebovala bych, aby spíš moc neslyšela :blazen: protože jak jsem psala, řve jen v noci, kdy je venku tma jak v pr....takže reaguje hlavně na zvuky (šustění, hrabání, dupání, kočky.......) Teď momentálně posledních pár dní za to může kocour, si myslím, protože včera i předevčírem jsem ho na noc zavřela do dílny a od feny byl klid. Navečer to párkrát zkusila, ale v noci ticho. Tak si myslím, že tady hodně alotrií vyvádí ten Béďa - jako on je v tomhle sviňa, donese si myš, živou, někde si s ní lehne a pouští ji a zase chytá.. Když je to někde, kde je listí apod, tak to samozřejmě šustí, myš piští.....a fena řve. Taky si chodí brousit drápy na kmen dubu, který je metr od kotce.. Ve dne si ho ani nevšimne, ikdyž projde těsně kolem plotu, protože už ví, že je náš a ne cizí, ale v noci, když nevidí, co tam je a jen slyší nějaké zvuky, tak je to prostě problém. Ale určitě to není jediná příčina, ale jedna z nich jistě ano.
Člověk by měl mluvit, když má nějakou myšlenku...
růžička
Příspěvky: 125
Registrován: 13 říj 2018 13:27
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obtěžující štěkání

Nový příspěvek od růžička »

Nejsem žádný psí odborník,ale když jí vadí,že nevidí,co se kolem děje,tak jí tam dejte nějaký světlo,a´t ví,co se kolem děje.
Profesor1
Příspěvky: 8379
Registrován: 22 lis 2018 08:43
Dal poděkování: 3895 poděkování
Dostal poděkování: 4111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obtěžující štěkání

Nový příspěvek od Profesor1 »

Televizi a naldit Hunting and Fishing , nebo jak se to jmenuje :vytlem:
:profesor:
„Pro nerozvážné vedení padá lid, padne i chov, kdežto v množství rádců je záchrana, žije i malochov“ (Motivováno příslovím - ..,14)
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obtěžující štěkání

Nový příspěvek od PavelIV »

Třeba jí Béďa v noci schválně provokuje :usmev:
:PavelIV:
Uživatelský avatar
xchipsy
Příspěvky: 903
Registrován: 25 říj 2018 09:47
Dal poděkování: 135 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obtěžující štěkání

Nový příspěvek od xchipsy »

růžička píše: 23 čer 2019 07:55 Nejsem žádný psí odborník,ale když jí vadí,že nevidí,co se kolem děje,tak jí tam dejte nějaký světlo,a´t ví,co se kolem děje.
Světlo je u dveří, takže totální tma tam není. Ale zas nebudu dělat extra osvětlení na celý dvůr a zahradu, ostatní zvířata taky potřebují klid na spánek (no, stejně ho moc nemají, když jim tam ječí...)

Ale fakt momentální řvaní je asi vinou kocoura, protože i včera jsem ho nechala zavřeného a až na občasné štěknutí byl klid. Ach jo. No já kočku nechtěla, dvě koťata se udala, určitě by se udalo i to třetí, ale ten můj Nééé, necháme si ho, bude aspoň chytat myši.... Jo, chytá, to je fajn, ale taky je občas trápí živé a tím pádem problém se psem.. :vztek:

Zajímavé je, že na štěkání ostatních vesnických psů ty naše nereagují, teda pokud to není nějaký vyloženě zuřivý štěkot, to si taky štěknou, aby jako držely basu, ale pokud někde jen tak z plezíru bafá pes, tak to ignorují. Zato jaga přes den spustí ječák pokaždé, když slyší nějakou "netypicku mašinu" (traktor, moped, varina apod...) Auta jí nevadí. :promin:
Člověk by měl mluvit, když má nějakou myšlenku...
Uživatelský avatar
Marion108
Příspěvky: 3672
Registrován: 09 říj 2018 20:19
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obtěžující štěkání

Nový příspěvek od Marion108 »

Asi od unora nam tu litaj stihacky ve dne v noci a hodne nizko, kdyz litaj v noci a vezmou to niz, tak se psi vcetne meho muzou zbaznit... a ja taky, fakt to nemam rada... :vztek:
http://ekofarma-lukavice.cz/ "Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obtěžující štěkání

Nový příspěvek od PavelIV »

Jo, je to hnus, vyrostl jsem na hranici vojenskýho prostoru Hradiště. Lítali tu opravdu často, protože jsme směrem z prostoru k nejbližšímu vojenskýmu letišti. Někteří dementi lítali tak 200m nad zemí.
:PavelIV:
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obtěžující štěkání

Nový příspěvek od PavelIV »

Teoreticky jo, ale když ho uslyšíš, zvedneš hlavu a on už je nad tebou. Takže sundavat třeba samopalem by to asi nešlo :vytlem:
:PavelIV:
Uživatelský avatar
Marion108
Příspěvky: 3672
Registrován: 09 říj 2018 20:19
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obtěžující štěkání

Nový příspěvek od Marion108 »

Me uz se o tom i zda... :hrabeti: takovy veci jako rany z lomu, ohnosttoje nebo prave stihacky to mi opravdu dobre nedela...
http://ekofarma-lukavice.cz/ "Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obtěžující štěkání

Nový příspěvek od PavelIV »

Tak od chalupy mám několik km dělostřeleckou střelnici, tak to občas je slyšet dost, ale oni zase tak často nestřílejí
:PavelIV:
Uživatelský avatar
Marion108
Příspěvky: 3672
Registrován: 09 říj 2018 20:19
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obtěžující štěkání

Nový příspěvek od Marion108 »

My mame dva kilaky strelnici, vyhoda je, ze si fena asi za rok co kazdou nedeli strili zvykla a uz to neresi, ale jen v tuto dobu, kdyz nekdo vystreli v jinou dobu tak sili...
http://ekofarma-lukavice.cz/ "Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:
Uživatelský avatar
xchipsy
Příspěvky: 903
Registrován: 25 říj 2018 09:47
Dal poděkování: 135 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obtěžující štěkání

Nový příspěvek od xchipsy »

U nás občas blbnou vojáci s vrtulníkama a to mě fakt vytáčí do běla, protože dělají hovadiny jako prudce dolů, nízký průlet a lítají třeba hodinu "na jednom místě" (jakože pořád blízko, odletí dál a za chvíli jsou zpátky). Nevím, jestli je to nějaké cviční nebo jen potřebují prolítat naftu :vztek: ale je to fakt otravné. A "nejlepší" je, když je tenhle blázinec popadne pozdě večer, skoro za tmy a lítají zrovna tam, kde sedím na čekané :vztek:
Člověk by měl mluvit, když má nějakou myšlenku...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů