#sazimebudoucnost

Stromy a keře
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: #sazimebudoucnost

Nový příspěvek od PavelIV »

By mě zajímal ten prokazatelnej vztah. Jakože ukážu deníček, že se tam obden procházím? :))
Když to bude moje, tak to nebude veřejný prostranství, většinou. Nechápu to, až si někde budu chtít něco zasadit, tak si zasadim za svý.
:PavelIV:
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: #sazimebudoucnost

Nový příspěvek od oreb1 »

Jo, taky jsem si říkala, že veřejné prostranství není ani pole, ani louka. To bude zase spíš pro obce, aby zasadily něco na své pozemky. Veřejné prostranství může být i v majetku soukromé osoby a obec s ním pak musí mít smlouvu o tom, že jí to veřejné prostranství propůjčuje a za kolik. Jinak to prostranství není oficiálně veřejné. A možná by ten majitel musel požádat obec, aby mu dovolila tam něco vysadit. Nevím, nevím, nějak se mi to nezdá. Ale nepřečetla jsem to ještě celé.
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: #sazimebudoucnost

Nový příspěvek od oreb1 »

mastnacku, to je rozhodně pravda. Ale semínko stojí 1 Kč, strom 1.000 Kč. Na semínku nikdo nevydělá. Třeba má nějaká zahradnická firma moc vzrostlých stromů, které potřebuje prodat, tak vyhlásili dotace na sázení :vytlem: .
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: #sazimebudoucnost

Nový příspěvek od oreb1 »

Myslím, že se nepletete. Máte pravdu a myslíte to dobře. Ale to není důvod k dotacím, spíš naopak :vztek: .
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: #sazimebudoucnost

Nový příspěvek od oreb1 »

Aha, tak sice na úvodní straně píšou veřejná prostranství, ale jde o veřejné prostředí. Což je vše kolem nás.
Přečetla jsem to a jsem zhnusena. Něco podobného jako dešťovka, kotlíková dotace, zateplení apod. Člověk sám to udělá levněji, ale tady musíte kolem toho nadělat takové škumprnádle, že to vyjde dvakrát tak draho. Ale na to dražší Vám stát možná přidá, aby se někdo přiživil. A hlavně tam musí být cedulka, že Vám na to přidali!
Naposledy upravil(a) oreb1 dne 02 říj 2019 14:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
irčan
Příspěvky: 2771
Registrován: 28 črc 2019 14:43
Dal poděkování: 983 poděkování
Dostal poděkování: 401 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: #sazimebudoucnost

Nový příspěvek od irčan »

mastnacek píše: 02 říj 2019 13:22 Kategorie stromu Pořízení stromu Pořízení závlahy
Listnatý strom, obvod kmínku v 1 metru: 8-10 cm 1 500 Kč/ks 1 000 Kč/ks
Listnatý strom, obvod kmínku v 1 metru: 10-12 cm 3 000 Kč/ks
Listnatý strom, obvod kmínku v 1 metru: 12 cm a více 4 000 Kč/ks

Budu tam asi muset napsat email o dovysvetleni. Mel jsem za to ze nejlip se uchyti stromek ze seminka, vypusti ten svuj kulovej koren a saje a kotvi.
To je pohled úředníka,von chce vidět strom a ne prótek keré nemůže pro svý veškerý "vzdělání"rozeznat vod trávy. :cert:
Taky se musí udělat fotodokumentace a jak by ty fotky vypadaly dyž na nich bude nejaký prótí a ne stromy.
Vždycky sem chtěl vidět co je za tým kopcem na obzoru!Irčan.
Demokracie je když dva vlci a jedno jehně hlasujó co bude k večeři.
Svoboda je když dobře ozbrojený jehně odmítne výsledek hlasování.
Benjamin Franklin.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů