Lůj a jeho využití

Co se kam nevešlo
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od oreb1 »

Po porážce mám z koz i tuk, který je mi líto nevyužít. Část sežerou psi s uvařenou rýží a masem, ale těm dávám jen ten, který není úplně čístý. Podobný dávám ptákům na zobání.
A ten dobrý jsem nakrájela na malé kostičky a škvařila. Vypařila jsem všechnu vodu a škvařila několik hodin. Zpočátku to trochu smrdělo, ale postupně ten zápach mizel a nakonec mám docela voňavý lůj se škvarečky, který se dá využít podobně jako vepřové sádlo při vaření. Část jsem zcedila a smíchala s olivovým olejem a je z toho mast. Třeba na ruce i jinak. Napadlo mě to, když jsem si uvědomila, že jelení lůj na rty je vlastně taky lůj a pěkně na kůži vydrží. Taky se lojem dá namazat plotna nebo kožené boty.
Nezkoušela jsem s ním svítit, protože ho tolik nemám a ani nevím, jak ho na svíčku použít. Možná by taky smrděla, ale nevím.
Další využití už jsem nevymyslela, ale třeba ještě něco někoho napadne.
kosta
Příspěvky: 759
Registrován: 18 pro 2018 19:12
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 210 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od kosta »

Já jsem také smíchala s trochou přepáleného oleje po smažení a natíram si pracovní boty, jedna paní mi poradila že vyškvařený lůj používá
na smažení koblihů.Vyzkoušela jsem měly krásnou křupavou kůrku .Přidala jsem do toho trochu oleje aby se tak tak rychle nepřepálil.Někdo dává
také do těsta na buchty.
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od PavelIV »

Olej se ale přepálí při nižší teplotě než sádlo i hovězí lůj, tak myslím, že i kozí. Chtěl bych někdy zkusit smažit na hovězím loji. Sádlo je pro moji drahou polovičku moc cítit :smutek:
:PavelIV:
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od Hhippie »

Tak jsem si o loji neco precetla. Pry se nehodi do testa, ale na smazeni je to v pohode. A ze je desne rychle skazitelny, do 3 tydnu v chladu spotrebovat...musi se rozpoustet pri nizkych teplotach a jakoby tavit. Proste je to jina prace nez skvareni sadla...
Zajimave, dekuji.
:Hhippie: Bubáci forever!
Janina
Příspěvky: 6235
Registrován: 09 říj 2018 21:32
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od Janina »

Zajímavé. Naše jehňata při porážce mají málo loje, co pan B ořeže, zamrazíme a zkrmíme přes zimu v sadu ptákům. Dospělou, např. čtyřletou, ovci, porážíme velmi zřídka, a ani ty nemají moc loje.
přezdívka
Příspěvky: 1340
Registrován: 22 lis 2018 11:53
Dal poděkování: 282 poděkování
Dostal poděkování: 987 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od přezdívka »

Lůj jsem používala i do těsta na buchty. Ale jenom trochu, asi tak 1/3 dávky. Zrovna tak, když je tučná slepice. To je ještě lepší. Všechno ostatní už bylo napsáno.
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od oreb1 »

Hhippie, není to pravda, že málo vydrží, je to naopak. Řekla bych, že je nezkazitelný, když je už vyškvařený. Já ho teda škvařím jako sádlo. Nevydrží syrový ani v chladu, to je fakt. Na vaření ho také používám, pod cibulku, na jíšku apod.
Když jsou kozy tlusté, tak to není jako tlustá nebo i normální ovce. Prostě mají trochu břišního tuku, v mase není nic. Ale mám tuk z mnoha zvířat a dohromady už se to dá na něco použít.
kosta
Příspěvky: 759
Registrován: 18 pro 2018 19:12
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 210 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od kosta »

Oreb má pravdu když se dobře vyškvaří vydrží mluvím z vlastní zkušenosti.V chladu se nekazí.
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od Hhippie »

Vzdycky lepsi zkusenost nez psany teoreticky clanek. Diky za upresneni :mrk:
:Hhippie: Bubáci forever!
Uživatelský avatar
oreb1
Příspěvky: 4528
Registrován: 27 bře 2019 14:36
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od oreb1 »

Když už jsem vyrobila mast na mazání rukou z loje přídavkem trochy olivového oleje zatepla, zkusila jsem to použít i na boty. Kam se hrabe běžný krém. Pokud nepotřebujeme zabarvit nějaké odřeniny a proto použít třeba černý krém, je nakonec lůj mnohem lepší. Bez oleje s ním boty moc leštit nejdou, je na to tvrdý, ale s olejem to jde krásně.
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od Františka. »

Říkal mi jeden Ukrajinec, který si chodí pro mléko, že kozí nebo ovčí lůj používá na mazání hrudníku při nachlazení a na mazání nohou v zimě, že prý tak neprochladnou. Mimoto ho v zimě trošku přidává do čaje s medem. Nezkoušela jsem to zatím.
Namazání nohou a prstů je dobré i do holínek proti zapaření a plísním. Bakterie se v tuku neudrží. A nemusí mít člověk celé nohy mastné, stačí použít malinko.
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od Hhippie »

Tedy...Františko, Vy máte tedy divoké tipy! Do čaje s medem bych se asi neodvážila! :)) Ale jestli to někomu pomůže, tak paráda!
Naopak na promazání ztvrdlé kůže nohou mi to přijde ok.
Možná jsem psala: si ke mě jedna paní pro skopové sádlo. Že prý je ti nejlepší sádlo pod maso na pečení i do buchet. Že dá jídlu vůni... :promin:
:Hhippie: Bubáci forever!
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od Františka. »

Jen předávám informace, já ten čaj nezkusila, nějak jsem neměla chuť :nene: . Připomnělo mi to mongolský čaj se žluklým máslem, ale ani ten nemusím. Leda kdybych fakt musela :usmev: .
Vyzkoušela jsem mazání do holínek a už to dělám pokaždé. Krém přitom nepomůže, ten má úplně jiný účinek než ochranu proti bakteriím.
Smažila jsem na kozím loji řízky, bylo to výborné, mnohem lepší než na oleji.
čobanak
Příspěvky: 7666
Registrován: 27 srp 2019 22:21
Dal poděkování: 1832 poděkování
Dostal poděkování: 1455 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od čobanak »

zlatokopové vařili grog s máslem.gdiž je fakt zima,tak ťelo tráví tuk daleko snadňeji.já piju čaj s mľíkem,ale neznám ňikoho dalšího gdo to pije,ačkoliv britové to pijou dávno
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od PavelIV »

Já ho pil jako dítě a teď jsem se k němu vrátil. Po ránu není čas na chladnutí čaje, tak chladím mlíkem. Čaj samozřejmě černej
:PavelIV:
Františka.
Příspěvky: 8367
Registrován: 16 zář 2020 08:37
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3331 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od Františka. »

Já piju čaj mlíkem od dětství.
Uživatelský avatar
Hhippie
Administrátor fóra
Příspěvky: 11577
Registrován: 10 říj 2018 13:32
Dal poděkování: 2571 poděkování
Dostal poděkování: 5323 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od Hhippie »

Po tom, co jsem se vrátila po několika měsících ze “zkušené” z Irska, jsem čaj s mlékem ještě nějakou dobu pila také, ale já jsem prostě na zelený, takže jsem zpět u “jenčaje”.
Pavle, mám výhodu, že muž vstává o dost dřív. Takže když se dostanu ke stolu, čaj mám teplý akorát :andel:
:Hhippie: Bubáci forever!
jupik
Příspěvky: 847
Registrován: 16 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 751 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od jupik »

Loni mi kamarád přivezl hovězí maso a pytel loje, pro sýkorky;) Táta zajásal, že není nic lepšího než hovězí škvarky a koblihy dělané na hovězím tuku. Na koblihy bohužel nedošlo, ale byla radost na tom vařit, a rozhodně ani po 4 měsících nebyl zkažený.
Mimochodem, zkoušeli jste někdy jehněčí játra na grilu v pobřišnici ( nebo jak se jmenuje ta blána ve které jsou obalené vnitřní orgány) Pěkně čerstvý jatýrka vcelku ještě za tepla zabalit do té “krajky” a šup s tím na gril. Pozor nespálit! Solit a pepřit až po nakrájení, je to jako koláč. Výborný!
Uživatelský avatar
PavelIV
Příspěvky: 5866
Registrován: 10 říj 2018 07:57
Dal poděkování: 4930 poděkování
Dostal poděkování: 2760 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od PavelIV »

Už jsem o hovězím loji taky četl, že na smažení nemá chybu.
Jupíku, studený nebo teplý? Jestli teplý, tak to já bych nemohl :vytlem: (Švejk u Dr. Grűnsteina)
:PavelIV:
Uživatelský avatar
andre.marek
Příspěvky: 1302
Registrován: 14 říj 2018 19:12
Dal poděkování: 860 poděkování
Dostal poděkování: 1100 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lůj a jeho využití

Nový příspěvek od andre.marek »

Já také rád čaj s mlékem :souhlas:
Jinak u nás zase používáme králičí sádlo :usmev: - hlavně do buchet, jsou pak o hodně vláčnější.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti