Když se nedaří, tak se nedaří

O všem možném i nemožném
Marion108
Co chovám: koně, kozy, psy

Re: Když se nedaří, tak se nedaří

Nový příspěvek od Marion108 » 12 črc 2019 12:16

Do haje, dest je radost, pada stesti, ale nestihla se dodelat strecha a :dest: na podlahu...
Přílohy
IMG_20190712_104145.jpg

"Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:

Bosorka Jana
Co chovám: drůbež, kočky, králiky, ovce, psy, ptactvo

Nový příspěvek od Bosorka Jana » 12 črc 2019 12:33

Marion tak snad to vyschne. :smutek:
Tykání vítáno.

nitraner
Co chovám: králiky, ovce, psy, ptactvo
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od nitraner » 12 črc 2019 17:40

:marion:
Natect může, vytect musí. 😂
Uschne. Horší kdyby tam už bylo seno. Ale na to aby mohlo zmoknout, musí napřed pršet. 😂😂😂
:nitraner2:
Pohodu a klídek bez nehod a hlídek. 😂 ___ :nitraner2: ___ :nitraner3: ___ :nitraner4: ___ :nitraner1:

Hhippie
Administrátor fóra
Co chovám: králiky, ovce, kozy
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Hhippie » 12 črc 2019 18:18

Me trochu nateklo do volneho sena. Uz jsem doupravila strechu. Ale rikam si, ze kdyz to nevadi, kdyz se zkupkuje, tak snad ani takhle. Kdyztak zitra, az to oschne zvrchu, trochu nacechram... nastesti to bylo jen z kraje, kam zafoukalo...
:Hhippie: Bubáci forever! :srdicko: :vytlem:

xchipsy
Co chovám: kočky, koně, králiky, kozy, prasata, psy

Nový příspěvek od xchipsy » 13 črc 2019 10:41

Včera jsem navečer kmitala kolem zvířat dřív než obvykle, že pojedu ven. V půl deváté jsem měla hotovo a byl to čas, co jsem plánovala, že se obleču a pojedu, ale moc se mi nelíbily ty černočerné mraky, co se začaly táhnout. Pak se přidal vítr, sem tam zahřmělo a zablesklo se a to už jsem věděla, že je to prde...v háji :plac: Takže nic, gaučing a televize, pojedu ráno.
Budíček v půl čtvrté, než jsem se vykotrmelila z baráku, byly čtyři, ale čas pořád fajn. Měla jsem jasný plán - podél lesa (vedle je řepka) až dolů, pak vpravo v bok a cirka 150 metrů loukou na posídek s výhledem ta louka, řepka a dosud nesklizený hrách (nechápu, na co družstevníci sakra čekají, je to suché jak troud, zajíci a liščata a všechno v tom lítá a šustí a rachtá a dělá binec, který mě akorát ruší :blazen:
No a v místě, kde jsem chtěla dělat to vpravo v bok stojí posed a ještě když mi zbývá pár kroků, tak slyším funění a popraskávání a hned je mi jasné, že jsou tam... Viditelnost už je taková hodně dobrá, ale prasata blbě vidí, tak se zkusím proplížit, daří se, pomalu lezu na posed, otevírám dveře, lezu dovnitř, daří se... Otevírám okno a to už se jim začíná něco nepozdávat :mrzimeto: No a tady nastává kámen úrazu - když jsme posed stavěli, udělali jsme tam "šoupací lavici" a kdyby náhodou někomu nevyhovovala (plus i jako odkládací plocha) tam dali i židli. Mělo to fungovat tak, že když chce někdo dřepět na židli (já osobně to nesnáším), tak tu lavici šoupne dopředu před sebe pod okno a dá si židli. Jenže já tam sto let nebyla a nějaký kretén!!! tu lavici úplně vyndal a opřel o stěnu a uprostřed stála jen ta židle. Tak jsem si na ni sedla (vracet zpátky lavici s prasaty sotva 20 kroků před sebou bylo nemyslitelné) a ...bylo vymalováno. Jako prasata vydrží hodně, ale tak hluchá a blbá, aby neslyšela a nepřipadalo jim divné fakt příšerné vrzání, zas nejsou. A davaj do řepky :plac: Pak začlo zase krápat, takže v šest odjezd domů. Teď se tam chystám s trochou kukuřice a tu zasr*nou židli odvezu domů, aby zas někoho nenapadlo dělat takové přestavby :vztek: A večer repete a když se nezdaří, tak ráno. A byla to taková moc pěkná partička, šest sedm lončáků a jedna bachna s dvouma malejma... Chjo, taková smůla :mrzimeto:
Člověk by měl mluvit, když má nějakou myšlenku...

Profesor1

Nový příspěvek od Profesor1 » 13 črc 2019 10:48

Nějaký kretén? Že by myslivec? :vytlem: :)) :vytlem:
Néééé nic proti, omlouvám se , přišlo mě to teď hned po přečtení vtipné :vytlem: :stydim: :stydim:
Občas tu píši jako kretém , tak pardoooon :hihi: :milos:
:profesor: :pes:

xchipsy
Co chovám: kočky, koně, králiky, kozy, prasata, psy

Nový příspěvek od xchipsy » 13 črc 2019 12:11

No že to byl myslivec bylo jasné, ale hlavně to byl ten kretén :))
Člověk by měl mluvit, když má nějakou myšlenku...

DAD David Abrahám
Co chovám: drůbež, kočky, kozy, psy, ptactvo, skot

Nový příspěvek od DAD David Abrahám » 14 črc 2019 14:00

Děda si sehnal nové maďarské racky :cert: jako náhradu za ty co nepřežily zimu. :plac:
Čemu všemu já to seno vlastně budu zachraňovat :vztek: .
na práci mám jen dvě ruce a dvě nohy, sedět můžu jen na jednom místě

Hhippie
Administrátor fóra
Co chovám: králiky, ovce, kozy
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Hhippie » 14 črc 2019 15:05

:plac:
:Hhippie: Bubáci forever! :srdicko: :vytlem:

Marion108
Co chovám: koně, kozy, psy