Vítáme chovatele, nové přátele.

Představte se v popisu, https://www.malochov.cz/ucp.php?i=ucp_ ... ofile_info
seznamte se v Pokecu, https://www.malochov.cz/mchat
zkoukněte Nepřečtené příspěvky, https://www.malochov.cz/search.php?sear ... nreadposts
počtěte si v Článcích. https://www.malochov.cz/kb/index
Založte nová Vlákna s vašimi dobrými i špatnými zkušenostmi. https://www.malochov.cz/
Sdílejte s námi čas, fotky, příběhy.
Řekněte ostatním Co vám dnes udělalo radost, https://www.malochov.cz/viewtopic.php?f=11&t=5
postěžujte si v Když se nedaří, tak se nedaří. https://www.malochov.cz/viewtopic.php?f=11&t=4
Inzerujte v prodeji i nákupu, vyměňujte, darujte. https://www.malochov.cz/viewforum.php?f=47

Nebojte se na cokoliv zeptat. Radíme si navzájem jak chovat, pěstovat, vařit, kutit, udržitelně a spokojeně žít.

Trička Malochov.cz

O všem možném i nemožném
Pavel
Co chovám: drůbež, králiky, ovce, prasata, psy

Re: Trička Malochov.cz

Nový příspěvek od Pavel » 12 říj 2019 21:01

Hhippie, chci se zeptat zda ti došla sz ohledně té výměny velikostí? Příp. prosím o výměnu z XL na L. děkuji :souhlas:

Hhippie
Administrátor fóra
Co chovám: králiky, ovce, kozy
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Hhippie » 12 říj 2019 21:08

Pavle, nepřišla. Máš jedlé příjmení?
:Hhippie: Bubáci forever! :srdicko: :vytlem:

oreb1

Nový příspěvek od oreb1 » 12 říj 2019 21:12

Hhippie, vím, že máte hodně práce a dnes jste neměla dobrý den, jak píšete jinde, ale bylo by dobré na objednávku odpovědět aspoň OK, abychom věděli, že jste mail dostala. Je to už několik dnů a potvrzení objednávky žádné. Podle mě to znamená, že jste nic nedostala, ale radši se ptám.

Hhippie
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Hhippie » 12 říj 2019 21:21

Milá Oreb. Je mi líto, že jste bita na tom, že jste byla první a moc rychlá a objednala jste si dřív než Mastňáček vyrobil formulář. Je pravda, že Vaší objednávku jsem díky tomu přehlédla v mailu. Pokud je to možné,buďte tak laskava, obětujte tomu ještě chvíli a objednejte prosím přes formulář, stejně, jako to udělala Bosorka - která se tu taky ptala, jestli tedy má objednat přes formulář, když už má objednáno do mailu... Děkuji za spolupráci.

oreb1

Nový příspěvek od oreb1 » 12 říj 2019 21:26

Hhippie, klidně to udělám. Já se taky ptala, ale mastnacek mně odpověděl, že nic znovu posílat nemám. Proto jsem se nezachovala jako Bosorka ;-) .

Pavel

Nový příspěvek od Pavel » 12 říj 2019 21:36

Hhippie píše:
12 říj 2019 21:08
Pavle, nepřišla. Máš jedlé příjmení?
Mám :vytlem: Děkuji :souhlas:

Hhippie
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Hhippie » 13 říj 2019 07:42

V tom pripade to zaridim :mrk:

PavelIV
Co chovám: skot

Nový příspěvek od PavelIV » 13 říj 2019 08:52

objednáno, pro sebe i synka, díky
:PavelIV:

Pavel

Nový příspěvek od Pavel » 13 říj 2019 14:29

Hhippie píše:
13 říj 2019 07:42
V tom pripade to zaridim :mrk:
Děkuji :ruzicka:

Hhippie
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Hhippie » 17 říj 2019 21:46

Kamarádi, jen abyste byli informováni:

podklady jsem zpracovala a objednávku odeslala. Teď se trička vyrábějí, měla by být za cca 14 dní.
Až budou, dám vědět a domluvíme se s každým zvlášť, jak si je předáme.
S lidmi, co pojedou na Konferenci, si je předám osobně, s Bosorkou a Jupíkem to nejspíš také zvládneme. Zbytek se uvidí.
Kdyby si někdo chtěl udělat výlet, moc ráda ho u nás uvítám (Praha-západ).
Pro ostatní musím do té doby vyzkoumat, jak nejlevněji trička rozeslat, abychom zbytečně neplatili za drahé služby (nejlépe přes kohokoli jiného, než Čpoštu). Tak kdyby někdo o něčem věděl...
Z toho tedy vyplývá, že nejsem schopná vybrat žádnou zálohu a tedy v tričkách budu mít svoje peníze, tedy spoléhám na fairovost všech, že se mi zase a brzy sejdou... děkuji velice předem. :stydim:

Jinak kdyby někoho zajímala čísla, pak je ve výrobě:
21 triček pánských,
16 triček dámských (převážně těch mundůrových, zelených),
5 triček dětských
a nějaká další droboť s logem (nechci prozrazovat, protože nevím, jestli smím :vytlem:)
Je mi jasné, že byste si třeba byli rádi objednali i jiné druhy textilu, ale předem jsem věděla, že i takhle to bude pakárna, to dát dokupy... druh, velikosti, barvy a kde potisk, že jsem to musela vyřešit takto. Třeba se za nějaký čas, když tu vše poběží a budete s textilem spokojeni, bude moci udělat nějaká doobjednávka :mrk: To vše ukáže čas.

Každopádně mě k tomu ještě napadá, že bych ráda ještě jednou moc poděkovala Javorce, díky které, jestli se nepletu, máme to krásné, nápadité, logo! :souhlas:

Kostey
Administrátor fóra
Co chovám: drůbež, kočky, ovce, kozy, prasata, psy, skot

Nový příspěvek od Kostey » 17 říj 2019 21:55

Holky mockrát děkuju!
Jinak já to s velikostí triček taky neměl lehké. Údaje o velikostech z webu byly prostě jiné než jaké byly moje trička, která mi padnou. Objednal jsem si teda jak velikost M, tak velikost L a uvidim jaké mi sednou líp.
Některá M bývají krátká, že mi lezou záda a v L zas občas moc plavu, tak uvidíme. Těším s na ně. :souhlas:
:kostey:

Hhippie
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Hhippie » 17 říj 2019 22:07

Jsem si rikala, jestli to mas jako prezent velkym klientum... v tom poctu... :))

Jo...Kubo...nechala jsem si tedy potisknout to ruzove tilko :vytlem: Ale nemysli si, ze v nem budu strihat na soutezich. Protoze aby v ringu zustavala sama strihacka z Prahy (jak me prezentuji), ktere Vlastik roztleska obecenstvo a skanduje “Hipí, do toho”.... jako ruzova pipinka, to bych fakt nedala. To uz bych musela to divadlo hrat fakt od zacatku ve smyslu: fuuuj, to ty ovce vzdycky tak smrdej...? A jsou nejake spinave... A: “Pojdte mi ji nekdo chytnout, ona se moc hejbe...” :))
Kdyby tak nekdo na mou obranu zminil, ze vy strihate tisice kusu ovci rocne a ja par desitek... :stydim:

Marion108
Co chovám: koně, kozy, psy

Nový příspěvek od Marion108 » 18 říj 2019 09:06

Prokousala jsem se k trickum, mam tu objednavku taky poslat pres formular? Psala jsem sms. :usmev:
"Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:

Bosorka Jana
Co chovám: drůbež, kočky, králiky, ovce, psy, ptactvo

Nový příspěvek od Bosorka Jana » 18 říj 2019 09:53

Hhippie jaké růžové tílko?????
Chtěla jsem růžové triko a nebylo. Sakra. Nevěděla jsem, že je někde růžové tílko. :cert: :vytlem:
Tykání vítáno.

Augenblick
Co chovám: ovce, kozy

Nový příspěvek od Augenblick » 18 říj 2019 10:30

Marion obávám se, že už je pozdě. Objednávky byly do 15.10. ... také jsem nestihl objednat.
Tykat, díkes ....

Bosorka Jana
Co chovám: drůbež, kočky, králiky, ovce, psy, ptactvo

Nový příspěvek od Bosorka Jana » 18 říj 2019 10:36

Augenblick no toto, a Marion, no to snad ne. :cert: Určitě se dají doobjednat. Já například chci ještě růžové. V budoucnu.
Tykání vítáno.

Marion108
Co chovám: koně, kozy, psy

Nový příspěvek od Marion108 » 18 říj 2019 11:25

Kdepak Jani, Hhippie, jsem psala v den D sms, ze mam horecku a i co bych si prala.:-) Jen nevím, zda i formulář mám poslat. Hold chytrý mobil bude buď až odpoledne nebo taky až v pondělí... takže musím zapnout pc, abych se sem dostala... :smutek:
"Cokoli si lze představit, toho lze i dosáhnout." :marion:

Hhippie
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Hhippie » 18 říj 2019 11:59

Ja jsem Te, Maru, do te tabulky doplnila a je vse objednano. Takze v pohode :andel:

xchipsy
Co chovám: kočky, koně, králiky, kozy, prasata, psy

Nový příspěvek od xchipsy » 18 říj 2019 12:13

Já si myslím, že když bude tričko složené "z výroby", že to bude poměrně malý a placatý balíček, který by se dal posílat v obálce jako dopis.. Když koukám na stránky ČP, tak podmínkou je rozměr maximálně 35,3 x 25 x 2 cm a hmotnost 1 kilo, což by tričko mělo v pohodě splnit... (samozřejmě kdo si objednal čtyři, tak to už nepůjde :blazen:
Člověk by měl mluvit, když má nějakou myšlenku...

MartinR
Co chovám: drůbež, ovce, psy, včely a jiný hmyz
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od MartinR » 18 říj 2019 12:35

Tak jsem se zase po čase dostal k počítači a Malochovu a koukám, že jsem taky zase něco prošvihl. Verčo kdy bude další vlna objednávek anebo případně bylo by možné získat podklad pro tisk, že bych si u nás kde si dělám faremní hadry nechal taky našít nebo natisknout.
Jste náký moc rychlí... :blazen: berte ohledy na nás občasné návštěvníky... :bublina:

Odpovědět